بمب؛ یک عاشقانه : سیامک انصاری یک مدیر دبستانی دهه شصت !

هنرمندان در این سکانس

این سکانس فیلم بمب؛ یک عاشقانه سیامک انصاری به عنوان یک مدیر دبستانی که در صف های حیاط دهه شصت به صدام فحش هایی را نثار می‌کند. و تلاش دارد تا حس تنفر از غرب و دشمنان در جنگ تحمیلی را به دانش آموزان القا کند و در این بین چند نفر مورد خشم و فحش های او قرار می گیرند. پیشنهاد میکنیم این سکانس را در پیکسینما تماشا کنید.

بمب؛ یک عاشقانه : سیامک انصاری یک مدیر دبستانی دهه شصت !

فیلم بمب؛ یک عاشقانه
فیلم بمب؛ یک عاشقانه

اطلاعات فیلم بمب؛ یـک عاشقانه

(Bomb: Love Story,2018)

بمب؛ یک عاشـقانه فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان معادی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف، پیمان معادی و مانی حقیقی محصول سال ۱۳۹۶ است.
فیلمنامه فیلم «بمب، یک عاشقانه» جایزه بهترین فیلمنامه را از جشنواره آسیا پاسیفیک در سال ۱۳۹۳ دریافت کرده‌است. النی کارایندرو، موسیقی ساز مطرح سینمای جهان، با حضور در پروژه بمب؛ یک عاشقانه، برای نخستین بار موسیقی یک فیلم از سینمای ایران را ساخته‌است.. فیلم بمب؛ یک عاشقانه از ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی پخش شد

در میانهٔ سال‌های جنگ و در اوج بمباران‌های تهران، روزگار با بیم و ترس می‌گذرد. اما عشق و دل‌دادگی و زندگی و امید، هراس ملموس مرگ را به فراموشی می‌سپارد؛ رفتگان در کلماتِ زندگان تکرار می‌شوند. مرگ، سؤال مطلق است و عشق، ابهام مکرر. «بمب؛ یک عاشقانـه» با کورسوی امیدبخش زندگی کار دارد نه با سیاهی مطلق مرگ

عوامل فیلم بمب؛ یک عاشـقانه

کارگردان پیمان معادی
تهیه‌کننده احسان رسول‌اف
پیمان معادی
مانی حقیقی
نویسنده پیمان معادی
بازیگران لیلا حاتمی
پیمان معادی
سیامک انصاری
حبیب رضایی
سیامک صفری
بهادر مالکی
محمود کلاری
ارشیا عبداللهی
نیوشا جهانی
موسیقی النی کارایندرو
فیلم‌برداری محمود کلاری
تدوین بهرام دهقان

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نه =