فیلم تا جاییکه پاهایم توان رفتن دارد سکانس پایانی و رفتن کلمنت بسوی آزادی

در این سکانس فیلم تا جاییکه پاهایم توان رفتن دارد کلمنت بعد از تمام داستان و ماجراهایی که برای فرار داشته و از سیبری با عبور از چند کشور به مرز ایران رسیده است. بین او و آزادی اش فقط یک پل بر روی رودخانه وجود دارد که وقتی به میانه پل می رسد با افسر روسی که از زندان در تعقیب اوست روبرو می شود. راهی ندارد جز تسلیم و یا مرگ که در نهایت ناباوری افسر به او اجازه می‌دهد تا برود ، فقط با گفتن یک جمله : “من بردم!!”

فیلم تا جایی که پاهایم توان رفتن دارد سکانس پایانی و رفتن کلمنت بسوی آزادی

فیلم جایی که پاهایم توان رفتن دارد
فیلم جایی که پاهایم توان رفتن دارد

اطلاعات فیلم تا جاییکه پاهایم توان رفتن دارد

(As Far as My Feet Will Carry Me,2001)

تا جاییکه پاهایم توان رفتن دارد (به آلمانی: So weit die Füße tragen) فیلمی در ژانر درام و جنگی، به کارگردانی هاردی مارتینس است که به فرار یک اسیر جنگی جنگ جهانی دوم از گولاگی در سیبری در زمان اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی و بازگشتش به آلمان می‌پردازد. این فیلم بر پایهُ رمانی از یوزف مارتین باور در سال ۲۰۰۱ میلادی ساخته شد. در این فیلم شخصیت اصلی داستان که به دست روس ها اسیر شده است اقدام به فرار می کند و سعی می کند از شرق روسیه پیاده به آلمان سفر کند که طی این سفر چندین ساله با خطرات بسیاری رو به رو می شود. همچنین دقایقی از فیلم در ایران نیز اتفاق می افتد

 

 

 

 

 

 

عوامل فیلم

کارگردان هاردی مارتینس
تهیه‌کننده هاردی مارتینس
نویسنده باستیان کلوه
هاردی مارتینس
برند شوام
بازیگران برنهارد بترمان
میشائل مندل
آناتولی کونتنیو
ایرینا پانتائوا
ایریس بوهم
هانس پیتر هالواشس
هانس-اووه باوئر

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =