پیکــــینما / تریلر / تریلر شماره۲ فیلم من نفرت انگیز ۳(Despicable Me 3,2017)

تریلر شماره۲ فیلم من نفرت انگیز ۳(Despicable Me 3,2017)

دانلود کیفیت ۷۲۰p

من نفرت‌انگیز ۳ (به انگلیسی: Despicable Me 3) یک انیمیشن آمریکایی، محصول سال ۲۰۱۷ است. ژانر این انیمیشن فیلم کمدی بوده و این فیلم دنباله‌ای است بر فیلم ساخته سال ۲۰۱۳، من نفرت‌انگیز ۲ .

نسخه اصلی این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه در سال ۲۰۱۰ به روی پرده سینماهای جهان رفت و در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینما،‌با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد. فیلم با هزینه تولید ۶۹ میلیون دلاری خود،‌حدود ۲۵۲ میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش و راه را برای تولید قسمت‌های بعدی آن هموار کرد. خط اصلی قصه فیلم،‌درباره دانشمندی بدطینت است که تصمیم می‌گیرد تبدیل به آدمی خوب شود و در کنار سه دولت کوچولوی خود،‌راهی ماجراجویی‌هایی می‌شود.

کارگردان پیر کافین

کایل بلدا

تهیه‌کننده کریس ملداندری

جنت هیلی

نویسنده سینکو پل

کن دوریو

بازیگران استیو کارل

تری پارکر

شرکت
تولید
توزیع‌کننده یونیورسال استودیوز
تاریخ‌های انتشار
من نفرت‌انگیز ۳ (به انگلیسی: Despicable Me 3) یک انیمیشن آمریکایی، محصول سال ۲۰۱۷ است. ژانر این انیمیشن فیلم کمدی بوده و این فیلم دنباله‌ای است بر فیلم ساخته سال ۲۰۱۳، من نفرت‌انگیز ۲ . نسخه اصلی این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه در سال ۲۰۱۰ به روی پرده سینماهای جهان رفت و در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینما،‌با استقبال بالای تماشاگران روبرو شد. فیلم با هزینه تولید ۶۹ میلیون دلاری خود،‌حدود ۲۵۲ میلیون دلار در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فروش و راه را برای تولید قسمت‌های بعدی آن هموار کرد. خط اصلی قصه فیلم،‌درباره دانشمندی بدطینت است که…

امتیاز بدهید

مجموع امتیازات

User Rating: Be the first one !

درباره مهدی میرنظامی

پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

این مطلب رو هم ببینید :

تریلر انیمیشن ستاره

0 تریلر فیلم ستاره(۲۰۱۷) تریلر فیلم ستاره( The Star,2017) انیمیشنی در مورد خری بنام بو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

تلگرام پیکسینما به کانال تلگرام پیکسینما بپیوندید