زندگی خصوصی آقا و خانم میم : سکانس حضور آپا در شرکت و پیشنهاد مدیرعامل

هنرمندان در این سکانس

این سکانس از فیلم زندگی خصوصی آقا و خانم میم به صحبت های آوا (مهتاب کرامتی) و محسن (حمید فرخ‌نژاد) درباره شغل محسن و درکیری فکری آوا درباره ارتباط زن ها با محسن و همچنین حضور آوا در شرکت محسن برای جشنی که در حال آماده سازی آن هستند می‌گذرد. جاییکه مدیرعامل شرکت(ابراهیم حاتمی کیا) به آوا پیشنهاد می دهد تا برای این مراسم طرحی را در نظر بگیرد و این شروع ماجرا برای محسن و فکرهایی است که در ذهن او می گذرد.

زندگی خصوصـی آقا و خانم میم : سکانس حضور آپا در شرکت و پیشنهاد مدیرعامل

"فیلم

فیلم زندگی خصوصی آقا و خانم میم

(The Private Life of Mr. & Mrs. M)

محسن (با بازی حمید فرخ‌نژاد) که یک مدیر فروش در سطح شهرستان است ارتقاء گرفته و به یک مدیر در سطح کشور تبدیل شده‌است؛ ولی دغدغه او داشتن همسری نه چندان مدرن است که ممکن است باعث سرافکندگی و تحقیر محسن در بین همکاران پایتخت‌نشین وی شود. پس سعی می‌کند به مرور وی را از زندگی خود بیرون کند. آوا (با بازی مهتاب کرامتی) به رفتارهای خارج از عرف همسرش با همکاران زنش بدبین شده‌است. پس تصمیم می‌گیرد خود را آن‌گونه که محسن تمایل دارد نشان دهد تا بتواند در کنار همسر موفقش ادامه زندگی دهد. این‌کار با آرایش‌های جدید و پوشیدن لباس‌های جلب توجه‌کننده آغاز می‌کند. این رفتار وی تا آنجا پیش می‌رود که …

 

عوامل فیـلم

کارگردان روح‌الله حجازی
تهیه‌کننده محمدرضا شفیعی
نویسنده علی طالب‌آبادی
بازیگران حمید فرخ‌نژاد
مهتاب کرامتی
ابراهیم حاتمی کیا
امید روحانی
حمید نیری
علیرضا شجاع‌نوری
موسیقی کارن همایون‌فر
فیلم‌برداری هومن بهمنش
تدوین سپیده عبدالوهاب

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شانزده =