سکانس آزاد به قید شرط : وقتی کیوان میفهمد همسرش بخاطر مشکلش ازدواج کرده

در این سکانس آزاد به قید شرط ، گیوان(امیر جعفری) بعد از اینکه استعلام مددکارش در مورد شوهر فعلی همسر سابقش که متاهل بوده را میفهمد با دخترش بحث می‌کند و دخترش به او می گوید مادرش برای اینکه بتواند کیوان را از زندان آزاد کند تن به هاین ازدواج داده و او سعی می‌کند به همسرش (شقایق فراهانی) در مورد این ماجرا صحبت کند

سکانس آزاد به قید شرط : وقتی کیوان میفهمد همسرش بخاطر مشکلش ازدواج کرده

فیلم آزاد به قید
فیلم آزاد به قید

فیلم آزاد به قید شرط (۱۳۹۵)

(Conditional Release)

کیوان کمالی به بیست سال حبس محکوم شده و بعد از تحمل ده سال حبس بطور مشروط از زندان آزاد می‌شود. پرهیز از وقوع هرگونه تخلف و جرم و نزاع و درگیری بزرگترین چالش پیش روی کیوان کمالی در مواجهه با جامعه لجام گسیخته‌است.
در مراسم سومین اکران مردمی فیلم آزاد به قید شرط، امیر جعفری بازیگر نقش اصلی این فیلم پس از دریافت حکم سفیر آزاد سازی زندانیان خطاب به دادستان کشور سخنان تندی بر زبان آورد که باعث بوجود آمدن جنجال رسانه‌ای شد. جعفری در این مراسم گفت: آقای دادستان نمیدانم چرا باید کسانی که در زندان باشند بیرون هستند و آزادند، و کسانی که باید آزاد باشند در زندان به سر می برند!

 

 

 

 

 

عوامل فیلم آزاد به قید شرط

کارگردان حسین شهابی
تهیه‌کننده حسین شهابی
نویسنده حسین شهابی
بازیگران امیر جعفری
شقایق فراهانی
دیبا زاهدی
لیلا اوتادی
امیررضا دلاوری
احمد نیکپور
شکرخدا گودرزی
موسیقی حسین شهابی
فیلم‌برداری امین جعفری
تدوین سیاوش شهابی

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =