سکانس فیلم او ، خرید سیستم عامل و اولین ارتباط تئودور با نرم افزار

هنرمندان در این سکانس

این سکانس فیلم او ، به وسوسه تئودور توامبلی (واکین فینیکس) برای خرید یک سیستم عامل بر پایه هوش مصنوعی و در نهایت خرید آن می گذرد. او سیستم عاملی به نام او اس وان را نصب کرده که بر روی آن یک نرم افزار هوشمند نصب شده و یک صدای گویا (اسکارلت جوهانسون) درخواست ها و نیاز‌های او را قرار است برطرف نماید. برای شروع سکانس جذابی است…

سکانس فیلم او ، خرید سیستم عامل و اولین ارتباط تئودور با نرم افزار

فیلم او
فیلم او

اطلاعات فیلم او

(Her,2013)

ماجرای فیلم در سال ۲۰۲۵ رخ می‌دهد. تئودور توامبلی (واکین فینیکس) که مردی درون گرا و منزوی است، در شرکتی کار می‌کند که نامه‌های زیبا و عاطفی برای متقاضی‌هایی که خود قادر به نگارش چنین نامه‌هایی نیستند، می‌نویسد. او زیاد خوشحال نیست چون در آستانه طلاق از همسرش کاترین (رونی مارا)، زنی که از دوران کودکی با هم بزرگ شده‌اند، قرار دارد. تئودور نرم‌افزاری گویا دارای هوش مصنوعی خریداری می‌کند، نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده تا با صاحب خود تطابق پیدا کرده و به روز شود. تئودور صدای زنانه را برای نرم‌افزار انتخاب می‌کند و نرم‌افزار (اسکارلت جوهانسون) خود را سامانتا معرفی می‌کند.

 

 

 

عوامل فیلم

کارگردان اسپایک جونز
تهیه‌کننده

مگان الیسون

اسپایک جونز

وینسنت لندی

نویسنده اسپایک جونز
بازیگران

واکین فینیکس

امی آدامز

رونی مارا

اولیویا وایلد

اسکارلت جوهانسون

موسیقی آرکید فایر
فیلم‌برداری هویته ون هویتما
تدوین

اریک زومبرنن

جف بوچانان

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =