سکانس فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد: عملیات در هواپیما

هنرمندان در این سکانس

سکانس ابتدایی فیلم هوایمایی در آسمان و در نمای داخلی کابین ماموران پلیس فرد متهم را که سرش پوشانده شده نمایش میدهد. در این سکانس فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد برای گرفتن اقرار از متهم مامور پلیس تهدید به پرت کردن افراد او از داخل هواپیما به بیرون میکند که فرد متهم مشخص میشود که بین(تام هاردی) بوده و برای انتقال فردی که در هواپیما حضور داشته به آنجا رفته است.

سکانس فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد: عملیات در هواپیما

چرا باید فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد دید؟

 فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد
فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد

اطلاعات فیلم (The Dark Knight Rises,2012)

شوالیه تاریکی برمی‌خیزد  نام فیلمی ابرقهرمانی، محصول سال ۲۰۱۲ به کارگردانی کریستوفر نولان است. کریستوفر نولان به همراه برادرش، جاناتان، فیلم‌نامهٔ فیلم را نگاشته و به همراه دیوید اس.گویر داستان آن را طراحی کرده‌است. این فیلم بر اساس شخصیت بتمن کمیک‌بوک‌های کمپانی دی‌سی کامیکس ساخته شده و سومین و آخرین قسمت سه‌گانهٔ کریستوفر نولان است. کریستین بیل در نقش بروس وین/بتمن، مایکل کین در نقش آلفرد پنی‌ورث، گری الدمن در نقش جیمز گوردون و مورگان فریمن در نقش لوشیوس فاکس، همگی نقش‌های خود در دو فیلم قبلی را ایفا کرده‌اند. همچنین ان هتوی در نقش سلینا کایل، ماریون کوتیار در نقش میراندا تیت و تام هاردی در نقش بین ظاهر شده‌اند.

 

 

عوامل فیلم شوالیه تاریکی برمی‌خیزد

کارگردان کریستوفر نولان
تهیه‌کننده
  • اما توماس
  • کریستوفر نولان
  • چارلز روون
فیلم‌نامه‌نویس
داستان
  • کریستوفر نولان
  • دیوید اس. گویر
بر پایه شخصیت‌های اثر
دی‌سی کامیکس
بازیگران
موسیقی هانس زیمر
فیلم‌برداری والی فیستر
تدوین لی اسمیت

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

در لیست پخش زیر تمامی سکانس های این فیلم را مشاهده کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =