سکانس فیلم لاتاری ، ثبت‌نام امیرعلی و نوشین در لاتاری و صحبت در مورد آینده

هنرمندان در این سکانس

این سکانس فیلم لاتاری به معرفی شخصیت های امیرعلی(ساعد سهیلی) و نوشین که دو دوست هستند و خیال ازدواج و ساختن زندگی مشترک را دارند، می‌گذرد. آنها که برای رسیدن یه رویاهایشان در لاتاری ثبت نام کرده‌اند هریک از آرزوهایشان در صورت برنده شدن لاتاری و برنامه هایی که در آینده خواهند داشت صحبت می‌کنند. پیشنهاد می کنیم آنرا در پیکسینما تماشا کنید

سکانس فیلـم لاتاری ، ثبت‌نام امیرعلی و نوشین در لاتاری و صحبت در مورد آینده

سکانس فیلم لاتاری
سکانس فیلم لاتاری

فـیلم لاتاری (Lottery)

امیرعلی (ساعد سهیلی) و نوشین (زیبا کرمعلی) دو جوان بیست و یک-بیست و دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده‌اند تا به مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یک رؤیای مشترک دارند؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا، اما نوشین به واسطه دوست پدرش برای کار ترجمه به دبی می‌رود. پس از مدتی امیرعلی خبر دار می‌شود نوشین خودکشی کرده و او برای پی بردن به راز خودکشی به دبی می‌رود و می‌فهمد نوشین گرفتار باندهای قاچاق جنسی شده بوده‌است.

 

 

 

 

عوامل فیـلم لاتاری

کارگردان محمدحسین مهدویان
تهیه‌کننده سید محمود رضوی
نویسنده ابراهیم امینی
محمدحسین مهدویان
بازیگران ساعد سهیلی
هادی حجازی‌فر
حمید فرخ‌نژاد
جواد عزتی
نادر سلیمانی
مهدی زمین‌پرداز
علیرضا استادی
مهسا باقری
زیبا کرمعلی
موسیقی حبیب خزایی‌فر
روزبه بمانی
فیلم‌برداری هادی بهروز

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =