فیلم لاتاری سکانس رفتن نوشین به دوبی و ارسال پیام برای امیرعلی

هنرمندان در این سکانس

در این پست فیلم لاتاری سکانس رفتن نوشین به دوبی و ارسال پیام در فرودگاه برای امیر علی(ساعد سهیلی) را در نظر گرفته ایم. امیر علی که مدتی از نوشین بی‌خبر است پیامی تصویری از او دریافت می کند که او را در فرودگاه نشان داده که برای رفتن به دبی نشان می دهد. امیرعلی بعد از دریافت به دنبال او می‌رود ولی …ادامه ماجرا را در پیکسینما تماشا کنید

فیلم لاتاری سکانس رفتن نوشین به دوبی و ارسال پیام برای امیرعلی

سکانس فیلم لاتاری
سکانس فیلم لاتاری

فـیلم لاتاری (Lottery)

امیرعلی (ساعد سهیلی) و نوشین (زیبا کرمعلی) دو جوان بیست و یک-بیست و دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر را دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده‌اند تا به مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یک رؤیای مشترک دارند؛ برنده شدن در لاتاری و دریافت گرین کارت آمریکا، اما نوشین به واسطه دوست پدرش برای کار ترجمه به دبی می‌رود. پس از مدتی امیرعلی خبر دار می‌شود نوشین خودکشی کرده و او برای پی بردن به راز خودکشی به دبی می‌رود و می‌فهمد نوشین گرفتار باندهای قاچاق جنسی شده بوده‌است.

 

 

 

 

عوامل فیـلم لاتاری

کارگردان محمدحسین مهدویان
تهیه‌کننده سید محمود رضوی
نویسنده ابراهیم امینی
محمدحسین مهدویان
بازیگران ساعد سهیلی
هادی حجازی‌فر
حمید فرخ‌نژاد
جواد عزتی
نادر سلیمانی
مهدی زمین‌پرداز
علیرضا استادی
مهسا باقری
زیبا کرمعلی
موسیقی حبیب خزایی‌فر
روزبه بمانی
فیلم‌برداری هادی بهروز

درباره نویسنده

مهدی میرنظامی پیکسینما یک مجله خبری تفریحی است برای دوستداران هـــــــنر و برای کسانی که فیلم دیدن را دوست دارند و از آن لذت میبرند. پیـــــکسینما محیطی است برای به اشتراک گذاری زیبایی های هنر هفتم.

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 4 =