سکانس معرفی آل کاپون در فیلم تسخیرناپذیران(The Untouchables,1987)

هنرمندان در این سکانس

در این سکانس فیلم تسخیرناپذیران ، آل کاپون (رابرت دنیرو) به عنوان یکی از شخصیت های اصلی فیلم معرفی می‌شود. او که با تعدادی از خبرنگاران در حال صحبت است و یکی از خبرنگاران او را از شهردار شیکاگو قدرتمندتر می داند. در مورد خشونت آل کاپون می‌گوید که کسانی که با او کار می‌کنند لزوما آدم های خشنی نیستند …

سکانس معرفی آل کاپون در فیلم تسخیرناپذیران(The Untouchables,1987)

فیلم تسخیرناپذیران

فیلم تسخیرناپذیران

اطلاعات فیلم تسخیرناپذیران

(The Untouchables,1987)

بازی در این فیلم نقطه پرتابی برای بازیگرانی همچون کوین کاستنر و اندی گارسیا بوده‌است. کوین کاستنر پس از این فیلم به ستاره‌ای بسیار محبوب بدل شد و سه سال بعد از بازی در این فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار برای نقش آفرینی در فیلم با گرگ‌ها می‌رقصد شد و اندی گارسیا هم پس از بازی در این اثر به ستاره‌ای قدرتمند بدل گشت.

آنچه در این فیلم بیش از همه جلب نظر می‌کند بازی خیره‌کننده رابرت دنیرو و شون کانری است که بر بازی دیگران سایه افکنده‌است. شون کانری بخاطر بازی در این فیلم موفق به کسب جایزه اسکار گشت.

این فیلم پس از سی سال چنان محبوبیتی کسب کرده‌است که دی پالما تصمیم دارد قسمت دوم آن را با حضور نیکلاس کیج بسازد. این فیلم از دیدگاه بسیاری از منتقدان یکی از شاهکارهای دهه هشتاد میلادی است. از نقاط قوت این فیلم می‌توان به کارگردانی بی نظیر آن اشاره کرد.


عوامل فیلم تسخیرناپذیران

کارگردان برایان دی پالما
تهیه‌کننده آرت لینسون
نویسنده دیوید مامیت
بازیگران رابرت دنیرو
شون کانری
کوین کاستنر
اندی گارسیا
موسیقی انیو موریکونه
تدوین جرالد بی. گرینبرگ

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =