سکانس تشخیص انگشتر تقلبی توسط دانی در فیلم دانی براسکو

هنرمندان در این سکانس

لفتی (آل پاچینو) به سراغ دانی براسکو (جانی دپ) می رود تا یک انگشتر را به او بفروشد، اما در این سکانس از فیلم دانی براسکو ، دانی به او میگوید که این انگشتر تقلبی است. لفتی که به دانی شک دارد و تصور میکند او یک مامور مخفی اف بی آی است، شروع به جستجوی ماشین دنی می کند تا میکروفون مخفی را که تصور می کرده پیدا کند.

سکانس تشخیص انگشتر تقلبی توسط دانی در فیلم دانی براسکو

فیلم دانی براسکو

فیلم دانی براسکو

اطلاعات فیلم دانی براسکو

(Donnie Brasco ,1997)

فیلم دانی براسکو که یک حکایت واقعی از یک افسر پلیس اداره تحقیقات فدرال به نام جو پیستونه با اسم مستعار دانی براسکو است که در سال ۱۹۷۸ به درون یکی از خانواده‌ های بزرگ مافیایی مستقر در نیویورک نفوذ می کند. دانی براسکو موفق می شود تا اعتماد یکی از اعضای درجه دوم خانواده مافیایی به نام لفتی روجرو را به خود جلب کرده و از این طریق به سران خانواده راه پیدا کند. لفتی (آل پاچینو) که یکی از اعضا ضعیف مافیای نیویورک است، با وجود سالها حضور در فعالیتهای مافیایی هرگز نتوانسته جایگاه مناسبی براي خودش داشته باشد. لفتی که در زندگی خصوصی دارای دچار مشکل است با دانی رابطه‌ دوستی عمیقی برقرار کرده است و حتی بیش از پسرش به او اعتماد دارد. براسکو (جانی دپ) موفق می شود با جلب اعتماد از لفتی اطلاعات زیادی در مورد فعالیتهای گروههای مافیایی و اسامی و هویت تعداد زیادی از این گروه ها بدست آورد، بدون این که هویتش برملا شود.
ژوزف پیستونه را میتوان یکی از مشهورترین و موثرترین افراد پلیس در تاریخ ایالات نامید چرا که وی با هوش و استقامت خود توانست در بین مافیای قدرتمند نیویورک نفوذ کرده و بیش از ۶ سال در بین آنها زندگی کند تا جایی که مجبور شد تا همسر و سه فرزند خود را رها کند. این موضوع باعث شد به تا پیستونه پلیس تا حد زیادی به شخصیت واقعی دانی براسکو مافیایی تبدیل شود.


عوامل فیلم دانی براسکو

کارگردان مایک نیوول
تهیه‌کننده مارک جانسون
بری لوینسون
نویسنده پال اتاناسیو
بازیگران آل پاچینو
جانی دپ
مایکل مدسن
آن هیش
برونو کیربی
روکو سیستو
موسیقی پاتریک دویل
شرکت
تولید

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =