سکانس بازجویی بتمن از جوکر در فیلم شوالیه تاریکی ، تهدید در نهایت خونسردی

هنرمندان در این سکانس

جوکر توسط نیروهای پلیس و کمک بتمن دستگیر شده است. بتمن می‌خواهد تا خودش از او بازجویی کند. در بازجویی متوجه می‌شود که نامزدش و هاروی دنت در دو نقطه مختلف شهر گروگان جوکر هستند و بزودی مکان آنها منفجر می‌شود و بتمن باید یکی از آنها را انتخاب کند. باز هم جوکر و بازی خیره کننده هیت لجر و نکته قابل توجه این سکانس در فیلم شوالیه تاریکی ، خونسردی جوکر است که با اینکه در زندان است و قدرتی ندارد ولی بتمن را به شکل استادانه‌ای تهدید می کند. (روحش شاد…)

سکانس بازجویی بتمن از جوکر در فیلم شوالیه تاریکی ، تهدید در نهایت خونسردی

فیلم شوالیه تاریکی

فیلم شوالیه تاریکی

اطلاعات فیلم شوالیه تاریکی

(The Dark Knight,2008)

در گاتهام سیتی، یک سال پس از ناپدید شدن دکتر جاناتان کرین معروف به مترسک، امنیت توسط بتمن دوباره به گاتهام بازگردانده شده. در یک روز در گاتهام تبهکاری به نام جوکر به همراه هم‌دستانش به بانکی دستبرد می‌زنند. به دستور جوکر، هم‌دستانش یک به یک یکدیگر را می‌کشند و آخرین نفر را نیز خود جوکر می‌کشد و با پول‌ها تنهایی فرار می‌کند.

این فیلم بر اساس داستان‌های شخصیت بتمن در کمیک‌بوک‌های شرکت دی‌سی کامیکس و دومین فیلم بتمن به کارگردانی نولان می‌باشد. کریستین بیل در نقش بروس وین/بتمن، مایکل کین در نقش آلفرد پنی‌ورث، گری الدمن در نقش جیمز گوردون و مورگان فریمن در نقش لوشیوس فاکس، همگی نقش‌های خود در فیلم قبلی را ایفا کرده‌اند. همچنین آرون اکهارت در نقش هاروی دنت، مگی جیلنهال در نقش ریچل داوس و هیت لجر در نقش جوکر در این فیلم ظاهر شده‌اند.


عوامل فیلم شوالیه تاریکی

کارگردان کریستوفر نولان
تهیه‌کننده
اما توماس
چارلز روون
کریستوفر نولان
نویسنده
کریستوفر نولان
دیوید اس. گویر
فیلمنامه‌نویس

جاناتان نولان
کریستوفر نولان

بر اساس دی‌سی کامیکس
بازیگران
کریستین بیل
مایکل کین
هیث لجر
گری الدمن
آرون اکهارت
مگی جیلنهال
مورگان فریمن
چارلز ون
موسیقی
فیلم‌برداری والی فیستر
تدوین لی اسمیت

سکانس‌های مشابه

لیست پخش سکانس‌های این فیلم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =