سکانس حمله نهنگ سفید به بازماندگان کشتی غرق شده در فیلم در دل دریا

در این سکانس از فیلم در دل دریا ، بازماندگان کشتی اسکس که سوار بر سه قایق و برای مدت طولانی در دریا سرگردان هستند، ناگهان یک جزیره را در دور دست مشاهده میکنند و تلاش میکنند تا خود را به آنجا برسانند. اما همان نهنگ بزرگی که کشتی آنها را غرق کرده ناگهان از زیر آب ظاهر شده و به طرف آنها حمله می کند و قایق هایشان را غرق می کند.

آنها موفق میشوند تا خود را به جزیره رساندهخود را نجات داده ، اما متوجه می شوند که این جزیره بسیار متروک و دور افتاده است. اون چیس (کریس همسورث) که برای سرکشی در جزیره به داخل یک غار رفته است، در می یابد که قبل از از آنها ملوان های باز مانده دیگری نیز به این جزیره پناه آورده بوده انند ولی جسدشان در غار پوسیده شده است و بهترین راه نجاتشان این است که از این جزیره بروند.

سکانس حمله نهنگ سفید به بازماندگان کشتی غرق شده در فیلم در دل دریا

فیلم در دل دریا

فیلم در دل دریا

اطلاعات فیلم در دل دریا

(In the Heart of the Sea, 2015)

در دل دریا به کارگردانی ران هاوارد و نویسندگی چارلز لویت در سال ۲۰۱۱ و در ژانر اکشن و ماجراجویی بر اساس داستان در دل دریا اثر ناتانیل فیلبریک ساخته شده است. حمله‌‌ نهنگ سفیدِ و عظیم ‌‌الجثه فیلم به کشتی مخاطب خود را به یاد فیلم کلاسیک موبی دیک به کارگردانی جان هیوستون در سال ۱۹۵۶ می اندازد، فیلمی که در آن نا خدای کشتی به دنبال انتقام از موبی ‌دیک، نهنگ سفیدی است که کشتی ‌اش را نابود کرده ‌است و پایش را نیز از زانو قطع کرده‌است. در این فیلم ۱۲۱ دقیقه ای، کریس همسورث، بنجامین واکر، کیلین مورفی، تام هالند، بن ویشاو و برندن گلیسون نقش آفرینی کرده اند.


عوامل فیلم در دل دریا

کارگردان ران هاوارد
تهیه‌کننده برایان گریزر
ران هاوارد
ویل وارد
جو روث
پائولا وینستین
فیلمنامه‌نویس چارلز لویت
داستان چارلز لویت
ریک جافا
آماندا سیلور
بر پایه در دل دریا
اثر ناتانیل فیلبریک
بازیگران کریس همسورث
بنجامین واکر
کیلین مورفی
تام هالند
بن ویشاو
برندن گلیسون
جیمی سیوس
موسیقی روکه بانیوس
فیلم‌بردار آنتونی داد منتل
تدوین‌گر دانیال پی. هانلی
مایک هیل

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =