سکانس رولت روسی رابرت دنیرو در فیلم شکارچی گوزن (The Deer Hunter,1987)

هنرمندان در این سکانس

در سکانس فیلم شکارچی گوزن مایکل ورونسکی (رابرت دنیرو) به همراه دوست خود نیک شونتارویچ (کریستوفر واکن) زندانی گروهی از ویتنامی ها هستند و ویتنامی ها آنها را مجبور به انجام دوئلی بنام رولت روسی می‌کنند. بازی های اینسکانس خیره‌کننده است. پیشنهاد میکنیم حتما این سکانس را مشاهده کنید.

سکانس رولت روسی رابرت دنیرو در فیلم شکارچی گوزن (The Deer Hunter,1987)

فیلم شکارچی گوزن

فیلم شـکارچی گوزن

اطلاعات فیلم شکارچی گوزن

(The Deer Hunter,1987)

«مایکل»، «استیون» و «نیک»، سه کارگر جوان در یک کارخانه هستند که داوطلب می شوند که به ارتش پیوسته و به جنگ در ویتنام بروند. قبل از رفتن، استیون با «آنجلا» ازدواج می کند و این مراسم عروسی، به مراسم خداحافظی آن ها نیز به حساب می آید. بعد از تجربه سختی های بسیار در جنگ، آن ها به اسارت گرفته می شوند و .

رولت روسی (روسی: Русская рулетка) نام نوعی شرط‌بندی بر زندگی و یا مرگ است که طی آن شرکت‌کنندگان یک گلوله در هفت‌تیری با ظرفیتی از یک تا پنج گلوله و معمولاً شش‌گلوله قرار می‌دهند و بقیه را خالی می‌گذارند. سپس خشاب چندین‌بار چرخانده می‌شود تا نتوان فهمید گلوله کجاست. سپس لولهٔ هفت‌تیر را بر روی شقیقه خود می‌گذارند ماشه را می‌کشند. عبارت «رولت روسی» نخستین‌بار توسط نویسنده‌ای آمریکایی در ۱۹۳۷م. به کار رفت. در حالت کلاسیک پس از هر بار فشردن ماشه (و دادن هفت‌تیر به نفر بعد) خشاب دوباره چرخانده می‌شود


عوامل فیلم شکارچی گوزن

کارگردان مایکل چیمینو
تهیه‌کننده مایکل چیمینو
مایکل دیلی
بری سپیکینگز
جان پوِرال
نویسنده مایکل چیمینو
دریک واشبورن
لوییز گارفینکل
کویین ردکر
بازیگران رابرت دنیرو
مریل استریپ
جان کازال
جان سویج
کریستوفر واکن
روتانیا آلدا
موسیقی استنلی مایرز
فیلم‌برداری ویلموش ژیگموند
تدوین پیتر زینز

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =