سکانس گرفتن سند خانه توسط طاهر در فیلم سینمایی چهارشنبه

طاهر (آرمان درویش) که به هیچ رقمی حاضر به رضایت دادن نیست در این سکانس فیلم سینمایی چهارشنبه به خانه رفته و سند خانه پدری‌شان را بر می‌دارد. در این بین ماجرای حاملگی خواهرش را برای افرادی که آنجا هستند بازگو می‌کند، ماجرایی که هیچ یک از افراد خانواده داماد خبر نداشتند …

سکانس گرفتن سند خانه توسط طاهر در فیلم سینمایی چهارشنبه و جریان حاملگی خواهرش

فیلم چهارشنبه

فیلم‌چهارشنبه

اطلاعات فیلم‌چهارشنبه

(Wednesday,۱۳۹۴)

در مراسم عروسي يک اتفاق ناگهاني باعث کشته شدن پدر خانواده مي شود. يکي از اعضاي خانواده مقتول به دنبال اين است که بر هر شکل قصاص انجام شود و بخش ديگري از اعضاي خانواده در برابر اين خواسته مقاومت مي کنند. کشمکش ميان اين دو گروه باعث شکل گيري شرايطي مي شود که همه را درگير مي کند.
هیچکس نمیداند قرار است برایش چه اتفاقی بیفتد و چه روزی در انتظارش است.آنها هم نمیدانستند که قرار است چهارشنبه برایشان یه روز خاصی شود! فیلم چهارشنبه در مورد ۲ سال قبل است که در روز نامزدی اکرم پدر اکرم درگیر میشود و در این درگیری به دست یکی از فامیل های نزدیک داماد کشته میشودو بعد از مدتی قاتل حکم اعدامش میاید و محکوم میشود.امروز روزی است که بعد از چندسال قرار است که او را اعدام کنند و حکم اعدامش را تایید کنند.اکرم و برادر و مادر و خواهرش باید برای امضای تایید درخواست قصاص بروند به دادسرا اما یک مشکلی پیش آمده است و نتوانستند بروند..


عوامل فیلم‌چهارشنبه

کارگردان سروش محمدزاده
تهیه‌کننده یوسف وجدان‌دوست
نویسنده پیمان ناجی
سروش محمدزاده
بازیگران شهاب حسینی
آرمان درویش
نسیم ادبی
هستی مهدوی
امیرحسین شام بیاتی
الهام حاج فتحعلی
فیلم‌برداری مرتضی غفوری
تدوین سروش محمدزاده
اسماعیل ترک‌زاد

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =