سکانس شگفت ‌انگیزان ۲ ، کنترل ابرقهرمانان با عینک هیپنوتیزمی

در این سکانس از سکانس شگفت ‌انگیزان ۲ ، اویلین (کاترین کینر) با پار تماس می گیره و بهش میگه که الاستی گر (هالی هانتر) تو دردسر افتاده. پار یا همون آقای شگفت انگیز (کریگ تی نلسن) هم به سرعت لباسشو میپوشه و میره سراغ الاستی گر که تویک کشتی زندانی شده، اما متوجه میشه که اویلین بدجنس با استفاده از یک عینک خاص هیپنوتیزمی الاستی گر را کنترل می کنه.

ولی خودش هم نمیتونه تا جلوی اویلین دووم بیاره و در نهایت توسط همین عینک به کنترل اویلین در می یاد. از طرف دیگر اویلین بقیه ایر قهرمانها را میفرسته سراغ بچه های پار تا اونارو دستگیر کنه، ولی که لوشس (ساموئل ال. جکسون) که اولش با کمک قدرت تولید یخ جلوی اونا را گرفته بود، سرانجام به خودشم عینک میزنن و تحت کنترل در میاد، ولی در نهایت بچه ها موفق میشن تا با کمک ماشین باباشون فرار کنند و برن توی کشتی.

سکانس شگفت ‌انگیزان ۲ ، کنترل ابرقهرمانان با عینک هیپنوتیزمی

انیمیشن شگفت ‌انگیزان ۲

انیمیشن شگفت ‌انگیزان ۲

اطلاعات انیمیشن شگفت ‌انگیزان ۲

(The Incredibles 2, 2018)

شگفت‌انگیزان ۲ انیمیشنی در ژانر ابرقهرمانی، خانوادگی و کمدی به نویسندگی و کارگردانی برَد بِرد است که در سال ۲۰۱۸ تولید شده است. این پویانمایی رایانه‌ای توسط کمپانی پیکسار تولید شده است و والت دیزنی پیکچرز نیز اکران آن را برعهده داشته‌ است. شگفت‌انگیزان ۲ در ادامه شگفت انگیزان (The Incredibles) سال ۲۰۰۶ بوده و دومین قسمت از مجموعه انیمیشنی شگفت‌انگیزان می‌باشد. کریگ تی نلسن، هالی هانتر و ساموئل ال جکسون همگی، باب ادنکیرک، کاترین کینر و جاناتان بنکس از جمله صداپیشگان این انیمیشن هستند.


عوامل انیمیشن شگفت ‌انگیزان ۲

کارگردان برد برد
تهیه‌کننده جان واکر
فیلمنامه‌نویس برد برد
بازیگران کریگ تی. نلسن
هالی هانتر
ساموئل ال. جکسون
موسیقی مایکل جاکینو

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + دوازده =