سکانس فیلم دکتر استرنج ، حضور استیون (بندیکت کامبربچ) در معبد کامارتاج

استیون (بندیکت کامبربچ) که برای مداوای دستانش به نپال رفته و در جستجوی معبد کامارتاج است در این سکانس فیلم دکتر استرنج ، توسط چند سارق مورد حمله قرار می گیرد اما یکی از افراد معبد به نام کارل موردو (چیویتل اجیوفور) به او کمک میکند و سارقان را فراری داده و او را به معبد میبرد.
دکتر استرنج پس از صحبت کردن با جادو گر اعظم معبد، انشنت وان (تیلدا سوینتن)، متوجه میشود که در آنجا قادر نیستد تا عصبهای دست او را ترمیم کنند و معبد فقط مکانی است که روح استیون رای درمان جسمش آماده و تحریک می کند. استیون که یک پزشک مغرور است و به افسانه کنترل روح، انرژی و قدرت ذهن اعتقادی ندارد پس از چند نمایش انشنت وان تغییر تحت تاثیر قدرت ذهن و روح قرار میگیرد. از او انشنت وان خواهش میکند تا قدرت کنترل ذهنش را به او به آموزش بدهد که اما وان نمیپذیرد و او را از معبد اخراج می کند!

سکانس فیلم دکتر استرنج ، حضور استیون (بندیکت کامبربچ) در معبد کامارتاج

فیلم دکتر استرنج

فیلم دکتـر استرنج

اطلاعات فیلم دکتر اسـترنج

(Doctor Strange ,2018)

دکتر استرنج یک شخصیت خیالی و ابرقهرمانی کتاب‌های کامیک آمریکایی است که برای اولین مرتبه در سال ۱۹۶۳ توسط استن لی در شمارهٔ ۱۱۰ مجله قصه‌های عجیب به نگارش درآمد. کاراکتر دکتر استرنج یک جادوگری عالی‌رتبه و محافظ اصلی سیاره زمین در برابر تهدیدهای جادویی و عرفانی به تصویر کشیده شده که بیشتر از ابر قهرمانان بودن دارای منش های اخلاقی است. استرنج را میتوان یکی از ۳ اثر اول تمام کارکتر های مارول دانست.او یک جادوگر عالی مرتبه و دارای هنرهای عرفانی بالاترین در سطح است و موظف است تا واقعیت را از قدرت و شر ماورایی و تاریکی محافظت کند.


عوامل فیلم دکـتر استرنج

کارگردان اسکات دریکسون
تهیه‌کننده کوین فایگی
نویسنده اسکات دریکسون
رابرت کرگیل
جان اسپیتز
بر پایه دکتر استرنج
اثر استن لی
و استیو دیتکو
بازیگران بندیکت کامبربچ
چیویتل اجیوفور
ریچل مک‌آدامز
بندیکت وانگ
مایکل استلبرگ
بنجامین برت
اسکات ادکینز
مدس میکلسن
تیلدا سوینتن
موسیقی مایکل جاکینو
فیلم‌بردار بن دیویس

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =