سکانس فیلم طوفان جهانی ، سکانس ربودن رییس جمهور توسط مامور ماحافظش

در این سکانس از فیلم طوفان جهانی، مکس (جیم استرجس) از قصد وزیر امور خارجه (با بازی اد هریس) برای تخریب دنیا با استفاده از ماهواره های پروژه “داچ بوی” و از بین بردن رییس جمهور آگاه شده، به کمک سارا (ابی کورنیش) که یکی ازمخحفظان رییس جمهور است، او را می رباید تا با استفاده از اثر انگشتان و بومتریک چشمان رییس جمهور ماهواره ها را از کار بیندازد و و جانش را نجات می دهد.

سکانس فیلم طوفان جهانی ، سکانس ربودن رییس جمهور توسط مامور ماحافظش

فیلم طوفان جهانی

فیلم طوفان جهانی

اطلاعات فیلم طوفان جهانی

(Geostorm‎ ,۲۰۱۷)

داستان طوفان جهانی در مورد تغییرات اقلیمی در سطح جهان را مورد توجه قرار داده که در آن کشورهای صنعتی جهان موافقت کرده اند تا یک ساز و کار واحد را برای زمینی سبز و پاک در اختیار بشریت قرار دهند. این مجمع متشکل از ۱۸ کشور دنیا به رهبری آمریکا و چین، تصمیم گرفته اند تا ایستگاهی فضایی را بسازند که قادر است تا تغییرات خطرناک آب و هوایی سیاره زمین را رصد و کنترل کرده و جلوی بروز فاجعه های اقلیمی را بگیرد.
مهندس طراح این پروژه مدرن که به نام پسر هلندی نامیده شده، شخصی به جیک لاوسن است که پس از یک اتفاق، از کارش معلق شده و برادرش مکس جایگزین او در این پروژه می شود تا کارها را مدیریت نماید. اما پس از سه سال هنگامی که یک منطقه مسکونی در یکی از بیابان های افغانستان کاملا منجمد شده و تمامی موجودات زنده در آن از بین می روند، مشخص می شود که این سیستم که برای حفاظت از تغییرات اقلیمی ساخته شده، دچار مشکل شده است. مکس پس از سه سال به سراغ برادرش جیک می رود تا او را متقاعد کند که به کار خود. جیک در ابتدا مخالفت می کند، ولی به کار بر می گردد و متوجه میشود که یک ویروس مخرب در ایستگاه فضای رسوخ کرده در حال برنامه ریزی ماهواره های اقلیمی است تا با تغییرات شدید اقلیمی کره زمین را نابود کند.


عوامل فیلم طوفان جهانی

کارگردان دین دولین
تهیه‌کننده دین دولین
نویسنده

دین دولین

Paul Guyo

فیلمنامه‌نویس دین دولین
بازیگران جرارد باتلر
موسیقی لورن بالفه
فیلم‌بردار روبرتو شیفر
تدوین‌گر

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =