فیلم امپایر استیت ، بازجویی پلیس از کریس و رو شدن ماجرای سرقت

هنرمندان در این سکانس

کریس که به تازگی در یک شرکت حمل پول به عنوان نگهبان استخدام شده در این سکانس فیلم امپایر استیت او به همراه دوست صمیمی خود ادی و دو دوست خلافکار دیگر خود جیمی و مایک در حال برنامه ریزی برای سرقت از انبار شرکت حمل پول هستند. مایک به این کار راضی نیست و معتقد است موضوع سرقت باید به اطلاع اسپیرو( یکی از روسای گروههای خلاف نیویورک) برسد و به همین علت از اینکار منصرف میشود.
در شب برنامه ریزی شده جهت سرقت پولها زمانیکه ادی و مایک منتظر تماس کریس برای انجام سرقت هستند دو نفر دیگر اقدام به سرقت از شرکت حمل پول میکنند. پلیس ها که قبل از انجام این سرقت از موضوع اطلاع یافته اند و در محل شرکت حمل پول حضور دارند با دزدان درگیر میشوند که منجر به کشته شدن آن دو سارق میشود . جیمی که مایک را مسبب این خبرچینی میداند او را پیدا کرده و به او شلیک میکند تا وی را به قتل برساند.

فیلم امپایر استیت ، بازجویی پلیس از کریس و رو شدن ماجرای سرقت

فیلم امپایر استیت

فیلم امپایر استیت

اطلاعات فیلم امپایر استیت

(Empire State,2013)

کریس که موفق به ورود به آکادمی پلیس نشده‌است، کاری را در مرکز حمل و نگهداری پول به‌عنوان گارد امنیتی پیدا می‌کند. بعد از اینکه او موضوعِ ضعف امنیتیِ این شرکت در حراست از پول‌ها را برای بهترین دوستش اِدی تعریف می‌کند، وارد بازی‌ای می‌شود که در آن مجبور به سرقت پول‌های شرکت می‌شود و ….

کارگردان فیلم دیتو مانتیل است و ستارگانی چون دواین جانسون، لیام همسوورث و اما رابرتس در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. این فیلم بر اساس داستانی واقعی ساخته شده‌است.


عوامل فیلم امپایر استیت

کارگردان دیتو مانتیل
تهیه‌کننده مارک استوارت
نویسنده ادام مازر
بازیگران دواین جانسون
لیام همسوورث
اما رابرتس
فیلم‌برداری دانا گونزالس

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =