فیلم بازگشته سکانس ابتدایی حمله سرخ پوست ها به گروه شکارچی

هنرمندان در این سکانس

سکانس ابتدایی فیلم بازگشته به حمله سرخ‌پوست های محلی به گروه شکارچی ۴۲ نفره برای باز پس گرفتن دختر سرخ‌پوستی که این گروه ربوده‌اند است. آنها بیشتر افراد گروه شکارجی را می‌کشند و فقط دو نفر زنده می‌مانند که حالا باید به خانه باز گردنند، بازگشتی پر از ماجرا و خطرناک برای تک تک اعضا گروه …

فیلم بازگشته سکانس ابتدایی حمله سرخ پوست ها به گروه شکارچی

فیلم بازگشته

فیلم بازگشته

اطلاعات فیلم بازگشته

(The Revenant,2015)

داستان این فیلم در مورد یک گروه شکارچی ۴۲ نفرهٔ سفید پوست است که تحت سرپرستی یک تاجر پوست در قرن نوزدهم به شکار می‌روند. اما به علت دزدیده شدن یک دختر سرخپوست توسط دو نفر از آنها، با حملهٔ سرخپوست‌ها مواجه می‌شوند و ۳۲ نفر از آن‌ها در نتیجهٔ حمله کشته می‌شوند. بعد از آن، گروه ۱۰ نفره با به جا گذاشتن قسمتی از پوست‌ها سوار بر یک قایق بزرگ (لنج) شده و از مهلکه می‌گریزند اما سرخپوست‌ها برای انتقام گرفتن سایه به سایه در تعقیب آن‌ها هستند.
در ادامهٔ مسیر با راهنمائی هیو گلاس (لئوناردو دی‌کاپریو) از آنجایی که سفر بر روی رودخانه احتمال مواجه شدن با سرخپوستان را به شدت افزایش می‌دهد، گروه از لنج پیاده شده و پای پیاده از مسیر جنگل و کوهستان به سمت دهکدهٔ خود حرکت می‌کنند. اما صبح یک روز، هیو گلاس توسط یک خرس گریزلی به شدت مجروح می‌شود و حتی رشتهٔ عصبی سمپاتیک وی نیز آسیب می‌بیند. بعد از آن همراهانش وی را بر روی یک تخت چوبی بسته و به مسیر خود ادامه می‌دهند.
فیتز جرالد بد ذات (تام هاردی) که از خطر سرخپوست‌ها به شدت نگران است و ذاتاً نیز شرور و شیاد است تصمیم می‌گیرد که گلاس را دور از چشم همراهانش به قتل برساند تا هر چه زودتر به سمت دهکده حرکت کنند اما فرزند گلاس بلافاصله سر رسیده و شروع به فریاد زدن می‌کند.در این هنگام فیتز جرالد که از فریادهای هاوک عصبی شده‌است وی را جلوی چشمان پدرش به قتل می‌رساند. اندکی بعد جیم که به کنار رودخانه رفته بود باز می‌گردد.
فیتز جرالد که جسد هاوک را مخفی کرده‌است به جیم می‌گوید که هاوک جایی رفته و هنوز باز نگشته است.
روز بعد، فیتز جرالد، جیم را مجبور می‌کند که گلاس را زنده رها کرده و به سمت دهکده حرکت کنند.
حال گلاس مجروح و تنها در جنگل رها شده و احتمال می‌رود به زودی بمیرد اما…


عوامل فیلم بازگشته

کارگردان الخاندرو گونسالس اینیاریتو
تهیه‌کننده

آرنان میلشان
استیو گولین
الخاندرو گونسالس اینیاریتو
ماری پارنت
کیث ردمن
جیمز دبلیو اسکاتچداپل

فیلم‌نامه‌نویس
بر پایه رمان از گور برخاسته اثر
مایکل پانک
بازیگران
موسیقی
فیلم‌برداری امانوئل لوبزکی
تدوین استیون میریون

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 12 =