سکانس بازگشت مکس به خانه در فیلم جایی که موجودات وحشی هستند

در این سکانس از فیلم جایی که موجودات وحشی هستند ، مکس از موجودات جزیره جدا میشود تا به خانه اش برگردد. داستان این فیلم درباره مکس، پسر نه ساله است که به‌ علت بی‌‌ توجهی‌ اطرافیانش از خانه فرار کرده و سر از یک جزیره‌ در می آورد که در آن موجودات وحشی عجیبی زندگی می‌‌کنند. مکس در آنجا محبوب موجودات متفاوت و عجیب آنجا شده و به مقام پادشاهی می‌رسد.

سکانس بازگشت مکس به خانه در فیلم جایی که موجودات وحشی هستند

فیلم جایی که موجودات وحشی هستند

 

فیلم جایی که موجودات وحشی هستند

اطلاعات جایی که موجودات وحشی هستند

(Where the Wild Things Are, 2009)

جایی که موجودات وحشی هستند (Where the Wild Things Are) فیلمی به کارگردانی اسپایک جونز و نویسندگی اسپایک جونز و دیو اگرز است که بر اساس کتابی با همین نام اثر موریس سنداک، در سال ۲۰۰۹ و در ژانر خانوادگی و فانتزی ساخته شده است. در این فیلم ۱۰۱ دقیقه ای، مکس رکوردز، کاترین کینر، مارک رافالو، لورن آمبروز، کریس کوپر، جیمز گاندولفینی، کاترین اوهارا و فارست ویتاکر ایفای نقش کرده اند

مخاطبان IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌) برای این فیلم سینمایی امتیاز ۶.۷ از ۱۰ را در نظر گرفته اند و منتقدان راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) امتیاز ۷۳ درصد را بری این اثر مد نظرشان قرار داده اند. ۷۴ درصد از کابران گوگل به این اثر و لایک داده اند و امتیاز این فیلم در متاکریتیک (Metacritic) بر اساس ۳۷ نقد نوشته بر آن ۷۱ درصد است. جایی که موجودات وحشی هستند (Where the Wild Things Are) در ۱۳ اکتبر ۲۰۰۹ توسط کمپانی برادران وارنر در ایالات متحده توزیع گردید و با هزینه تولید ۱۰۰ میلیون دلاری، فروش گیشه ۱۰۰ میلیون دلاری داشته است.


عوامل جایی که موجودات وحشی هستند

کارگردان اسپایک جونز
تهیه‌کننده وینسنت لندی
نویسنده اسپایک جونز و دیو اگرز
بر پایهٔ کتابی با همین نام
اثر موریس سنداک
بازیگران مکس رکوردز
کاترین کینر
مارک رافالو
لورن آمبروز
کریس کوپر
جیمز گاندولفینی
کاترین اوهارا
فارست ویتاکر
موسیقی کارن او
فیلم‌بردار لانس آکورد

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =