فیلم جزیره شاتر ، صحبت‌های تدی (لئوناردو دی‌کاپریو) و راشل در بین صخره‌ها

هنرمندان در این سکانس

این سکانس فیلم جزیره شاتر تدی دانیلز (لئوناردو دی‌کاپریو) با که برای پیدا کردن همکارش چاک ایول از صخره ها پایین آمده، نوری را در بین صخره ها می‌بیند و وقتی به آن محل میرسد راشل زولاندو واقعی را که نه یک بیمار، بلکه یک پزشک متخصص هست را ملاقات میکند و او در مورد اتفاقات رخ داده در جزیره برای تدی می‌گوید…

فیلم جزیره شاتر ، صحبت‌های تدی (لئوناردو دی‌کاپریو) و راشل در بین صخره‌ها

فیلم جزیره شاتر

فیلم جزیره شاتر

اطلاعات فیلم جزیره شاتر

(Shutter Island,2010)

در سال ۱۹۵۴ دو مارشال ایالات متحده، تدی دانیلز (لئوناردو دی‌کاپریو) و همکار جدیدش چاک ایول (مارک رافالو)، برای بررسی فرار یک بیمار روانی خطرناک، سولاندو، از بیمارستانی در جزیره شاتر در نزدیکی بوستون با کشتی به این جزیره مسافرت می‌کنند. در هنگام ورود به این جزیره تد با رفتارهای ناخوشایندی از طرف پلیس مستقر در جزیره روبرو می‌شود. تدی همسر خود را در یک آتش‌سوزی عمدی که توسط یک مجرم روانی بنام اندرو لدیس که او هم در همین جزیره نگهداری می‌شود از دست داده است. رفتارهای غیرعادی توسط رئیس بیمارستان روانی، دکتر جان کاولی (بن کینگزلی)، ادامه می‌یابد. در ادامه او احساس می‌کند که همه افراد داخل جزیره به نحوی در یک بازی که صرفاً برای وی طراحی شده‌است بازی می‌کنند.

رفتارهای غیرعادی به همراه هوای طوفانی جزیره باعث می‌شود تا بیماری میگرن تدی اوج بگیرد. در حین سردردهای مزمن میگرنی او، تصاویر مربوط به آزادسازی اردوگاه داخائو و کشتار محافظان آلمانی آن به دست وی و سایر نیروهای آمریکایی همرزمش در ذهن او نقش می‌بندد. او همچنین تصاویر محو آلودی از همسرش مشاهده می‌کند که به وی می‌گوید سولاندو و همچنین لادیس همچنان در جزیره می‌باشند و از وی می‌خواهد که به جستجو ادامه دهد.


عوامل فیلم جزیره شاتر

کارگردانمارتین اسکورسیزی
تهیه‌کنندهبردلی جی. فیشر
آرنی مسر
مایک مدووی
نویسندهرمان: دنیس لهان
فیلم‌نامه: لیتا کالوگریدیس
بازیگرانلئوناردو دی‌کاپریو
مارک روفالو
بن کینگزلی
میشل ویلیامز
امیلی مورتیمر
پاتریشا کلارکسون
روبی جرینز
فیلم‌برداریرابرت ریچاردسون
تدوینتلما شونمیکر

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 6 =