سکانس بازگشت کریستوفر به خانه اش در فیلم خداحافظ کریستوفر رابین

هنگامی که کریستوفر (الکس لاوتر) در حال اعزام شدن به جبهه جنگ است به پدرش آلن (دامنل گلیسون) می گوید که خلق داستان وینی پو که پدرش آن را بر اساس زندگی او نوشته شده ، برایش بسیار عذاب آور بوده است. هنگامی که به آلن وهمسرش کریستوفر (الکس لاوتر) اطلاع می دهند که کریستوفر در جنگ مفقود شده است، در این سکانس از فیلم خداحافظ کریستوفر رابین ، کریستوفر که گمان میرفت در جنگ کشته شده است به طور شگفت انگیزی به منزل بر می گردد.

سکانس بازگشت کریستوفر به خانه اش در فیلم خداحافظ کریستوفر رابین

فیلم خداحافظ کریستوفر رابین

فیلم خداحافظ کریستوفر رابین

اطلاعات فیلم خداحافظ کریستوفر رابـین

(Goodbye Christopher Robin, 2017)

فیلم خداحافظ کریستوفر رابین, یک بیوگرافی از زنگی واقعی نویسنده معروف بریتانیایی، آلن الکساندر میلن را به تصویر می کند. آلن خالق شخصیت بسیار محبوب وینی پو است که ایده این شخصیت از پسر پسرش به نام کریستوفر و عروسک های کوچک او الهام گرفته است.
ویل هانتینگ خوب (Goodbye Christopher Robin) فیلمی به کارگردانی استیو کریستین و نویسندگی فرانک کوترل بویسمت است که در سال ۲۰۱۷ و در ژانر درام وزندگی ‌نامه‌ای ساخته شده است. از معرف ترین بازیگرانی که در این فیلم ۱۰۷ دقیقه ای ایفای نقش کرده اند، می توان از دامنل گلیسون و مارگو رابی نام برد.
مخاطبان IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌) به این فیلم سینمایی امتیاز ۷.۱ از ۱۰ را برای این فیلم در نظر گرفته اند و منتقدان راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) امتیاز ۶۳ درصد را بری این اثر در نظر گرفته اند و امتیاز این فیلم در متاکریتیک (Metacritic) بر اساس ۲۸ نقد نوشته بر آن ۵۴ درصد است . این فیلم با موفق شده تا هزینه تولید ۳ میلیون دلاری، فروش گیشه ۷.۲ میلیون دلاری داشته باشد.


عوامل فیلم خداحافظ کـریستوفر رابین

کارگردان سیمون کورتیس
تهیه‌کننده

Steve Christian
دامیان جونز

نویسنده
فیلمنامه‌نویس فرانک کوترل بویس
بازیگران دامنل گلیسون
مارگو رابی
کلی مکدونالد
مارک تـَندی
شان دینگوال
موسیقی کارتر برول
فیلم‌بردار Ben Smithard
تدوین‌گر Victoria Boydell

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =