فیلم سیمون ، ویکتور ترانسکی (آل پاچینو) تصمیم می‌گیرد سیمون را خلق کند

هنرمندان در این سکانس

ویکتور ترنسکی با نیکولا (بازیگر نقش اول زن فیلم) به مشکل بر میخورد و به همین دلیل قراردادش را با شرکت تهیه کننده فیلم را از دست میدهد. در این سکانس فیلم سیمون یک شب که او در حال رفتن به خانه است شخصی به نام هنک که قبلا ترونسکی را در یک کنفرانس فیلم سازی ملاقات کرده به او نزدیک میشود و به او پیشنهاد میکند که به جای بازیگر زن واقعی از یک برنامه کامپیوتری پیشرفته جهت خلق شخصیت زن فیلم استفاده کند اما ترونسکی قبول نمیکند.
مدتی بعد هنک که به علت استفاده زیاد از کامپیوتر دچار تومور سرطانی چشم شده بود میمیرد و به عنوان وصیت برنامه کامپیوتری خود را برای او میفرستد. ترنسکی نیز پس از مدتی کار کردن با این برنامه تصمیم میگیرد از این شخص به عنوان نقش اول زن فیلم خود استفاده کند و نام او را سیمون میگذارد.

فیلم سیمون ، ویکتور ترانسکی (آل پاچینو) تصمیم می‌گیرد سیمون را خلق کند

فیلم سیمون

فیلم سیمون

اطلاعات فیلم سیمون

(Simone,2002)

یک فیلمساز ناموفق به نام ویکتور ترانسکی (آل پاچینو) با استفاده از فناوری شبیه‌سازی یک بازیگر کامپیوتری به نام سیمون خلق می‌کند و خود را مدیر برنامه‌های او معرفی می‌کند. ویکتور خودش حرکاتی را انجام می‌دهد و به جای سیمون بازی می‌کند. به کمک سیمون او دوباره تبدیل به فیلم سازی موفق می‌شود و فیلم‌هایش دوباره پرفروش می‌شود. او همچنین خوانندگی هم می‌کند.

شهرت سیمون زیاد شده و همه می‌خواهند او را ببینند و با او از نزدیک صحبت کنند اما ویکتور به آنها می‌گوید سیمون موجودی منزوی است و همه ارتباطات او با کامپیوتر است ویکتور قبول می‌کند یک گفتگوی غیرزنده و از طریق کامپیوتر با سیمون ترتیب داده شود. خود ویکتور در این مصاحبه به جای سیمون نقش ایفا می‌کند و از یک تصویر مونتاژ شده در پشتش استفاده می‌کند. یک روزنامه نگار متوجه محل پشت زمینه سیمون در مصاحبه می‌شود و به ویکتور ترانسکی می‌گوید که همه را از واقعی نبودن پشت زمینه مطلع کند و او را متهم می‌کند که گروگان گیری کرده و سیمون را زندانی خودش کرده است و می‌گوید چه طور ممکن است که سیمون حتی یک حساب بانکی هم ندارد. ویکتور به او قول می‌دهد تا به زودی کنسرتی بزرگ برای سیمون با حضور تعداد زیادی تماشاچی برگزار کند.


عوامل فیلم سیمون

کارگردان اندرو نیکول
تهیه‌کننده اندرو نیکول
نویسنده اندرو نیکول
بازیگران آل پاچینو
کاترین کینر
راشل رابرتز
ایوان ریچل وود
وینونا رایدر
ربکا رومین
پروییت تیلور وینس
جی مهر
الیاس کوتیاس
جیسون شوارتزمن
دانیل ون بورگن
جفری پیرس
موسیقی کارتر برول
فیلم‌برداری ادوارد لاچمن
تدوین پل روبل

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =