فیلم سینمایی اتاق فرار ، سکانس پایانی و فرار از مرگ! (Escape Room)

بن در این سکانس از فیلم سینمایی اتاق فرار ، که موفق شده تا از آخرین بازی سالم بیرون بیاید وارد یک سالن میشود. در آنجا یک نفر که خود را مدیر این بازی معرف کرده مواجه میشود و منتظر است تا با دریافت جایزه از آنجا برود، اما این شخص به بن می گوید که بازی هیچ برنده ای نخواهد داشت و همگی خواهند مرد این شخص سعی میکند تا بن را خفه کند، اما زویی که از دو مرحله قبل نجات یافته به کمک بن می آید و هر دو از آن مکان فرار می کنند.

فیلم سینمایی اتاق فرار ، سکانس پایانی و فرار از مرگ! (Escape Room)

فیلم اتاق فرار

فیلم اتاق فرار

اطلاعات فیلم اتاق فرار

(Escape Room ,2019)

تاق فرار نمونه ای از یک بازی هیجان انگیز اتاق‌ های فراری را به نمایش می گذارد که در سال ‌های اخیر تبدیل به سرگرمی بی ن مردم شده و رواج پیدا کرده است. در این مسابقه گروهی، تعدادی از افراد در اتاقی محبوس می ‌شوند و باید با حل پازل‌ ها و سرنخ‌ ها تا بتوانند راهی برای بیرون رفتن از این محل پیدا کنند. زمان حل پازل ها با محدودیت همراه است که معمولا در حدود یک ساعت است و طراحان بازی می‌ توانند برای کمک به شرکت کننده گان، سرنخ‌ های محدودی را در اختیارشان قرار دهند تا مسابقه به پایان برسد.
نکته جالب در مورد فیلم اتاق فرار این است که بازی در آن به پایان واقعی نمیرسد و عملا کسی برنده نخواهد شد، چرا که شرکت کننده گان پس از خروج موفق از یک اتاق، وارد اتاق جدید تری میشوند. در هر مرحله هم تعدادشان به علت مرگ شرکت کننده گان کمتر میشود تا زمان رسیدن به آخرین مرحله، که برنده مسابقه هم محکوم به مرگ میشود.


عوامل فیلم اتاق فرار

کارگردان آدام روبیتل
تهیه‌کننده

نیل اچ. موریتز
اوری مارمر

فیلمنامه‌نویس برگی اف شات
ماریا ملنیک
داستان برگی اف شات
بازیگران تایلر لابین
دبورا آن ول
موسیقی برایان تایلر
جان کری
فیلم‌بردار مارک اسپیسر
تدوین‌گر استیو میرکویچ

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =