فیلم سینمایی ال کامینو ، سکانس سرقت دلارها از منزل تاد

در این سکانس از فیلم سینمایی ال کامینو ، جسی (آرون پال) که به خانه تاد (جسی پلمونس) رفته و در یک جستجوی طولانی و طاقت‌فرسا موفق شده تا محل اختفای پولهایش را پیدا کند با حضور دو پلیس در خانه مواجه می شود. جسی که در ابتدا تصور می کرد که این دو نفر پلیس هستند، خود را تسلیم آنها می کند، اما او متوجه میشود که آنها هم سارق هستند و به دنبال همان پولها آمده اند. جسی محل اختفای اسکناس ها را که به صورت متبحرانه ای در درب یخچال پنهان شده به یکی از دزدها نشان می دهد و یک سوم پولها را بر داشته و از آنجا دور میشود.

فیلم سینمایی ال کامینو ، سکانس سرقت دلارها از منزل تاد

فیلم ال کامینو

فیلم ال کامینو

اطلاعات ال کامینو: فیلم برکینگ بد

(El Camino: A Breaking Bad Movie ,2019)

فیلم ال‌کامینو ( El Camino: A Breaking Bad Movie ) ادامه داستان جسی پس از پایان سریال بریکینگ بد را روایت می‌کند. از آنجایی که پایان سریال بریکینگ بد و سرنوشنت جسی مشخص نبود، این فیلم در واقع تبدیل شد به اپیزود بعدی سریال برای مشخص کردن سرنوشت جسی و اتفاقاتی که بعدا رخ داده است.
سکانسهای ال‌کامینو همراه با فلش‌ بک‌ها یی متعددی به اتفاقات گذشته سریال است. این سکانسها عموما صحنه هایی را نمایش میدهد که در سریال نمایش داده نشده بود. صحنه های نمایش ال‌کامینو، منظم و دقیق است و مسیر زمانی اتفاقات فیلم باعث شده است تا داستان ال کامینو یک مسیر روایتی را به خوبی طی کند، به ‌گونه‌ای که اگر این فیلم را با داشتن پیش زمینه ای کمی از خود مجموعه تلویزیونی مشاهده کنیم، متوجه داستان و روند اتفاقات آن خواهیم بود.ال کامینو با داشتن امنیاز ۷.۳ از ۱۰ در IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها) ، در مجموع نگاه مثبت منتقدان را به این اثر داشته است. وبسایت راتن تومیتوز دارای۵۱ نقد درباره این فیلم است که ۹۴ درصد مثبت بوده است. از تعداد ۲۹ نقدی که در وبسایت متاکریتیک درباره این قیلم به ثبت رسیده ۲۳ نقد مثبت و ۶ نقد میانه بوده است.


عوامل ال کامینو: فیلم برکینگ بد

کارگردان وینس گیلیگان
تهیه‌کننده

وینس گیلیگان
مارک جانسون
ملیسا برنشتاین
چارلز نویرث
دایان مرسر
آرون پال

نویسنده وینس گیلیگان
بر پایه بریکینگ بد، توسط وینس گیلیگان
بازیگران آرون پال
فیلم‌بردار مارشال آدامز
تدوین‌گر اسکیپ مک‌دونالد

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =