فیلم سینمایی دشمن ملت ، درگیری ماموران سازمان امنیت ملی و افراد مافیا

هنرمندان در این سکانس

توماس رینولد (جان ویت) در این سکانس از فیلم سینمایی دشمن ملت ، برای اعتراف گرفتن از محل اختفای نوار ویدیویی به سمت ادوارد بریل (جین هکمن) شلیک میکند. در این هنگام رابرت دین (ویل اسمیت) به دروغ به توماس میگوید که نوار را در یک رستوران ایتالیایی پنهان کرده است. آنها همگی به آدرس که رابرت داده می روند تا نوار را پس بگیرند، اما در درگیری بین ماموران سازمان امنیت ملی و افراد ایتالیایی های مافیایی در رستوران، همه آنها کشته و زخمی میشوند.

فیلم سینمایی دشمن ملت ، درگیری ماموران سازمان امنیت ملی و افراد مافیا

فیلم دشمن ملت

فیلـم دشمن ملت

اطلاعات فیلم دشمن ملـت

(Enemy of the State ,2008)

فیلم دشمن ملت فیلم محصول ۱۹۹۸ آمریکا به کارگردانی تونی اسکات و نویسنگی دیوید مارکونی یک اثر تریلر اکشن است که داستان گروهی از مامورین سازمان امنیت ملی را به تصویر میکشد که یک عضو کنگره را به قتل رسانده اند و در جستجوی یک نوار ویدیویی افشای این قتل هستند. ویل اسمیت، جین جکمن، جان ویت، لیسا بونت، گابریل بیرن، دن باتلر، لورن دین، جیک بوسی، بری پپر و رجینا کینگ، در این اثر اسکات نقش آفرینی کرده اند. این فیلم ۱۳۲ دقیقه ای که اولین مرتبه در ۲۰ نوامبر ۱۹۹۸ اکران شد، به دلیل ساختار داستانی، کارگردانی و اجراها مورد تحسین بسیاری قرار گرفت.
دشمن ملت که دارای امتیاز ۷.۳ در IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ ها) است، توانست تا با هزینه فیلم۹۰ میلیون دلاری به فروش گیشه ۲۵۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.


عوامل فیلم دشـمن ملت

کارگردان تونی اسکات
تهیه‌کننده جری بروکهایمر
نویسنده دیوید مارکونی
بازیگران ویل اسمیت
جین هکمن
جان ویت
جک بلک
لورا کایوت
موسیقی هری گرگسون-ویلیامز
ترور رابین
فیلم‌بردار دن میندل

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =