فیلم سینمایی دکتر استرنج ، سکانس مبارزه استیون با کایسیلوس

استیون (بندیکت کامبربچ) به طور نا خودآگاه در این سکانس از فیلم سینمایی دکتر استرنج ، سر از معبد لندن در می آورد و در آنجا با کایسیلوس (مدس میکلسن) که قصد دارد تا زمین را به بعد تاریک تبدیل کند، مبارزه میکند. استیون در این مبارزه از ناحیه قلب مجروح میشود ولی به کمک حلق اتصال از محل درگیری گریخته و به بیمارستان محل کار قبل می رود و از نامزد سابقش (ریچل مک‌آدامز) کمک می خواهد.

 فیلم سینمایی دکتر استرنج ، سکانس مبارزه استیون با کایسیلوس

فیلم دکتر استرنج

فیلم دکتـر استرنج

اطلاعات فیلم دکتر اسـترنج

(Doctor Strange ,2018)

یکی از ویژگی های فیلم دکتر استرنج را میتوان در داستان تقریبا متفاوت آن در مقایسه با دیگر فیلمهای ابرقهرمانی مانند پلنگ سیاه ،مرد عنکبوتی، هالک و کاپیتان آمریکا دانست. شخصیت ابر قهرمانی استیون در این اثر سینمایی، ساده و کلیشه ای نیست تا مخاطب خود را دوباره به دیدن مجدد حرکات غیر بدنی و تکراری سوق دهد. پروتاگونیست داستان دکتر استرنج بر خلاف عمده ابر قهرمانان برخلاف پرواز بر خیابان ها و آسمان خراش های بزرگ آمریکا، به شرق می رود و تحت آموزش های ذهنی و روحی قرار می گیرد.
فیلم ۱۱۵ دقیقه ای دکتر استرنج به کارگردانی اسکات دریکسون و تهیه ‌کنندگی کوین فایگی که دارای امتیاز ۷.۵ در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (IMDb) است، با هزینه ۱۶۵ میلیون دلاری و فروش گیشه بیش از ۶۷۷ میلیون دلار توانست به ۳۰ امین فیلم پرفروش ابرقهرمانی تاریخ تبدیل شود.


عوامل فیلم دکـتر استرنج

کارگردان اسکات دریکسون
تهیه‌کننده کوین فایگی
نویسنده اسکات دریکسون
رابرت کرگیل
جان اسپیتز
بر پایه دکتر استرنج
اثر استن لی
و استیو دیتکو
بازیگران بندیکت کامبربچ
چیویتل اجیوفور
ریچل مک‌آدامز
بندیکت وانگ
مایکل استلبرگ
بنجامین برت
اسکات ادکینز
مدس میکلسن
تیلدا سوینتن
موسیقی مایکل جاکینو
فیلم‌بردار بن دیویس

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =