فیلم سینمایی سیمون ، سکانس مصاحبه تلویزیونی و پیگیری خبرنگار

هنرمندان در این سکانس

سیمون در یک برنامه زنده تلویزیونی شرکت میکند تا به خواسته بینندگان و طرفدارانش را که منتظر دیدن او هستند، احترام بگذارد. در این سکانس فیلم سینمایی سیمون یک خبرنگار سمج که محل مصاحبه سیمون را میشناسد به آنجا میرود و متوجه میشود تصویر محل مصاحبه با کامپیوتر دستکاری شده و این تصویر برای مدت زمان قبل میباشد بدلیل این که اکنون در آن محل هتلی ساخته شده است.

فیلم سنمایی سیمون ، سکانس مصاحبه تلویزیونی و پیگیری خبرنگار

فیلم سیمون

فیلم سیمون

اطلاعات فیلم سیمون

(Simone,2002)

یک فیلمساز ناموفق به نام ویکتور ترانسکی (آل پاچینو) با استفاده از فناوری شبیه‌سازی یک بازیگر کامپیوتری به نام سیمون خلق می‌کند و خود را مدیر برنامه‌های او معرفی می‌کند. ویکتور خودش حرکاتی را انجام می‌دهد و به جای سیمون بازی می‌کند. به کمک سیمون او دوباره تبدیل به فیلم سازی موفق می‌شود و فیلم‌هایش دوباره پرفروش می‌شود. او همچنین خوانندگی هم می‌کند.

شهرت سیمون زیاد شده و همه می‌خواهند او را ببینند و با او از نزدیک صحبت کنند اما ویکتور به آنها می‌گوید سیمون موجودی منزوی است و همه ارتباطات او با کامپیوتر است ویکتور قبول می‌کند یک گفتگوی غیرزنده و از طریق کامپیوتر با سیمون ترتیب داده شود. خود ویکتور در این مصاحبه به جای سیمون نقش ایفا می‌کند و از یک تصویر مونتاژ شده در پشتش استفاده می‌کند. یک روزنامه نگار متوجه محل پشت زمینه سیمون در مصاحبه می‌شود و به ویکتور ترانسکی می‌گوید که همه را از واقعی نبودن پشت زمینه مطلع کند و او را متهم می‌کند که گروگان گیری کرده و سیمون را زندانی خودش کرده است و می‌گوید چه طور ممکن است که سیمون حتی یک حساب بانکی هم ندارد. ویکتور به او قول می‌دهد تا به زودی کنسرتی بزرگ برای سیمون با حضور تعداد زیادی تماشاچی برگزار کند.


عوامل فیلم سیمون

کارگردان اندرو نیکول
تهیه‌کننده اندرو نیکول
نویسنده اندرو نیکول
بازیگران آل پاچینو
کاترین کینر
راشل رابرتز
ایوان ریچل وود
وینونا رایدر
ربکا رومین
پروییت تیلور وینس
جی مهر
الیاس کوتیاس
جیسون شوارتزمن
دانیل ون بورگن
جفری پیرس
موسیقی کارتر برول
فیلم‌برداری ادوارد لاچمن
تدوین پل روبل

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =