سکانس عبور از غار یخی در فیلم عصر یخبندان (Ice Age, 2002)

دیگو (دنیس لری) در این سکانس از فیلم عصر یخبندان ،  مردان قبیله بومیان میبیند و برای اینکه سید (جان لگویزمائو) و مانفرد (ری رومانو) نتوانند تا کودک را به آنها تحویل دهند، به سید و جان میگوید که بهتر است تا از یک راه میان بر که از داخل یک غار عبور می کند، مسیرشان را ادامه دهند. آنها وارد این غار یخی میشوند و بعد از فراز و نشیب بسیار از این غار خارج میشوند.

سکانس عبور از غار یخی در فیلم عصر یخبندان (Ice Age, 2002)

انیمیشن عصر یخبندان

انیمیشن عصر یخبندان

اطلاعات فیلم عصر یخبندان

(Ice Age, 2002)

خلاصه داستان: تعدادی از ببرهای دندان خنجری که دوستانشان توسط انسانها کشته شده اند به یک دهکده‌ انسان‌ها حمله میکنند و همسر یکی از افراد قبیله به همراه با بچه‌ اش فرار می‌کند و خودش را به آبشار میسپارد تا از چنگال ببرها نجات یابد. در این زمان بعد ماموتی به نام مندی و یک تنبل زمینی به نام سید برحسب یک تصادف زن را در رودخانه می‌بیند، و آن زن کودکش را به آنها می‌دهد و خود جانش را از دست می‌دهد. یکی از ببرها به نام دیگو که از طرف بقیه ببرها مامور شده تا بچه را بیاورد، با آن دو حیوان دوست می‌شود تا آنها را به دام بقیه ببرها بیندازد.

در ادامه داستان این سه حیوان به بچه انسان علاقه مند میشوند و نسبت به احساس مسئولیت بیشتری می‌کنند و علیرغم آب و هوای طوفانی، گرفتار شدن در محاصره ببرها و بقیه سختیها، سرانجام آن‌ها کودک را به پدرش تحویل می‌دهند.


عوامل فیلم عصر یخبندان

کارگردان کریس وج
کارلوز سالدانیا
تهیه‌کننده جان سی. دانکن
لوری فورت
نویسنده مایکل جی. ویلسون
مایکل برگ
بازیگران ری رومانو
جان لگویزمائو
دنیس لری
گوران ویسنجیک
جک بلک
موسیقی دیوید نیومن
تدوین‌گر جان کارنوچان

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =