سکانس کشف توانایی منحصر به فرد جان در فیلم من شماره چهار هستم

در این سکانس از فیلم من شماره چهار هستم ، هنگامی که جان (آلکس پتیفر) در کلاس درس نشسته، دست هایش به طور عجیبی شروع به ساطع کردن نور می کنند. او که توانایی کنترل این نیروی نورانی را ندارد از کلاس بیرون میرود و بیهوش میشود. اما محافظ او هنری (تیموتی الفانت) به کمکش می آید و او را به خانه میبرد. هنری به جان میگوید که جان ژن های بسیاری نادری را از والدینش به ارث برده که میتواند قدرت بسیاری به او دهند، اما این توانایی ها باید توسط جان کنترل شنود.

سکانس کشف توانایی منحصر به فرد جان در فیلم من شماره چهار هستم

فیلم من شماره چهار هستم

 

فیلم من شماره چهار هستم

اطلاعات فیلم من شماره چهار هستم

(I Am Number Four, 2011)

چکیده داستان من شماره چهار هستم: جان یک نوجوانی معمولی مانند دیگر هم سن و سال به نظر میرسد، اما در واقع او چهارمین فرد از نه نفری بیگانه فضایی است که از سیاره ای به نام ماگادور به زمین برده شده اند تا از دست دشمنانشان به نام ماگادوریان در امان باشد. ماگادوریان ۳ نفر قبلی راکشته شده اند و اکنون قصد دارند برای نابودی او به زمین بیایند.

جان که همیشه در حال تغییر مکان است و در یکی از این سفرها به همراه محافظ خود ، هنری، شهر محل زندگی خود را ترک کرده و به شهری در حوالی اوهایو می رود تا از خطر ماگادوریان ها دور باشد. او در این شهر با دختر جذابی به نام سارا آشنا می شود و با او رابطه ی صمیمانه را آغاز می کنند اما سارا و اهالی این شهر به تدریج پی می برند که جان قدرت های ماوراء طبیعی دارد و این در حالی است که ماگادوریان ها مکان جان را پیدا میکنند و به آنجا می آیند.


عوامل فیلم من شماره چهار هستم

کارگردان دی جی کاروسو
تهیه‌کننده مایکل بی
استیون اسپیلبرگ
دیوید والدس
کریس بندر
جی‌سی اسپینگ
نویسنده مارتین نوکسون
آلفرد گاف
مایلز میلار
بازیگران الکس پتیفر
دیانا ایگران
کوین دوراند
تیموتی اولیفانت
ترزا پالمر
کالان مک‌اولیف
جیک ایبل
موسیقی تروور رابین
فیلم‌بردار گیلرمو ناوارو
تدوین‌گر وینس فیلیپون
جیم پیج

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =