فیلم نفس سکانس رویاپردازی بهار بعد از فرار از کلاس اکرم

در این پست ، فیلم نفس سکانس رویا پردازی های نفس بعد از فرار از سر کلاس اکرم (معلم مکتب خانه) را داریم. اکرم که او را تهدید کرده در صورت یادنگرفتن بهار را به زیرزمین خانه اش که پر از مار است می‌فرستد. او که مدتی است به کلاس نمی‌رود وقتی ننه آقا او را دنبال می کند، برای فرار از تنبیه به حمام خانه پناه برده و در آنجا قصه ای بر اساس اتفاقات رخ داده برای خود درست می‌کند و …

فیلم نفس سکانس رویاپردازی بهار بعد از فرار از کلاس اکرم

"<yoastmark

اطلاعات فـیلم نفس ۱۳۹۵
(Breath,2016)

فیلم سینمایی «نفس» روایت زندگی چهارکودک به نام‌های بهار، نادر، کمال و مریم است که به همراه پدرشان غفور و مادربزرگ خود در دهه ۵۰ خورشیدی نفـس می‌کشند! دنیای این کودکان، دنیایی پر از رویاهای زیبای کودکانه است و قرار است رنگ حقیقت به خود بگیرد.

نفس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی، ابوذر پورمحمدی و شرکت نورتابان محصول سال ۱۳۹۴ است. این فیلم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

نفس برای نمایش در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده‌است؛ و دو جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای شبنم مقدمی و جایزه بهترین فیلـم در بخش نگاه ملی را بدست آورده‌است. بازی و گریم پانته آ پناهی‌ها در فیلم نفـس از دید منتقدان سینمایی بسیار چشمگیر بود اما مورد توجه داوران قرار نگرفت. این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۸ معرفی شد.

 

 

عوامل فیلـم نفس

کارگردان نرگس آبیار
تهیه‌کننده محمدحسین قاسمی
ابوذر پورمحمدی
شرکت نورتابان
نویسنده نرگس آبیار
بازیگران مهران احمدی
پانته‌آ پناهی‌ها
سیامک صفری
گلاره عباسی
محمدرضا شیرخانلو
علی خانبابایی
احسان قاسمی
روژان آراوند
شبنم مقدمی
ساره نورموسوی
جمشید هاشم‌پور
موسیقی مسعود سخاوت‌دوست
فیلم‌برداری ساعد نیک‌ذات
تدوین سجاد پهلوان‌زاده

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفت =