سکانس فرار هوگو از مأمور ایستگاه در فیلم هوگو (Hugo, 2011)

هنرمندان در این سکانس

هنگامی که هوگو (ایسا باترفیلد) در این سکانس از فیلم هوگو ، قصد دارد تا یک موش اسباب بازی را از یک مغازه فروش اسباب بازی فروشی به سرقت ببرد، مچش توسط صاحب مغازه گرفته میشود. صاحب مغازه که ژرژ ملیس (بن کینگزلی) نام دارد با خالی کردن جیب هوگو متوجه میشود که این پسر علاوه بر داشتنن قطعات مختلف مکانیکی در جیبش، یک دفترچه کوچک نیز دارد و نقشه و جزئیات ساخت یک آدم آهنی در آن نوشته شده که این موضوع باعث شوکه شدن پیرمرد اسباب بازی فروش میشود. مأمور ایستگاه (ساشا بارون کوهن) که متوجه این ماجرا شده سعی می کند تا هوگو را دستگیر کند، اما هوگو فرار کرده و به مخفیگاهش میرود.

سکانس فرار هوگو از مأمور ایستگاه در فیلم هوگو (Hugo, 2011)

فیلم هوگو

فیلم هوگو

اطلاعات فیلم هوگو

(Hugo, 2011)

قصه فیلم درباره پسر بچه یتیمی به اسم هوگو کابره است که در اتاقهای مخفی داخل ایستگاه راه آهن پاریس زندگی می‌کند. هنگامی پدر هوگو (با بازی جود لاو) بر اثر آتش سوزی فوت میکند، او به همراه عمویش به ایستگاه راه آهن پاریس، جایی که عمویش مسئول تنظیم ساعتهای ایستگاه است میرود. او به همراه خودش دفترچه یادداشت‌ های پدرش و یک آدم آهنی را که از پدرش به یادگار مانده را با خود میبرد.

هوگو پس از ناپدید شدن عمویش با دله ‌دزدی از فروشگاه‌ های داخل ایستگاه غذایی برای زنده ماندن به دست می‌آورد و برای کامل کردن آدم آهنی، قطعات مکانیکی را به تدریج از فروشگاه یک اسباب بازی میدزدد و صاحب این اسباب بازی فروشی ژرژ م‌لیس (با بازیبن کینگزلی) است که یکی از کارگردان معروف و افسانه ‌ای سینمای فرانسه و از پیشگامان اختراع سینما به شمار میرود.


عوامل فیلم هوگو

کارگردان مارتین اسکورسیزی
تهیه‌کننده جانی دپ
تیموتی هدینگتون
گراهام گینگ
نویسنده جان لوگان
بازیگران بن کینگزلی
ساشا بارون کوهن
کلویی مورتز
امیلی مورتیمر
جود لا
ری وینستون
ایسا باترفیلدکریستوفر لی
موسیقی هاوارد شور
فیلم‌بردار رابرت ریچاردسون
تدوین‌گر تلما شونمیکر

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =