سکانس نجات دختر آسیایی از دست اوباش توسط والت در فیلم گرن تورینو

هنرمندان در این سکانس

زمانی که تری (اسکات ایستوود) به همراه دوست دختر آسیایی خود به نام سو در حال عبور از یک خیابان هستند، تعدادی از اوباش سیاهپوست جلوی آنها را می گیرند و اذیتشان می کنند. در این سکانس از فیلم گرن تورینو ، در این هنگام (کلینت ایستوود) که به طور اتفاقی در حال عبور از آنجاست، از ماشین خود پیاده میشود و با اسلحه اش آنها را تهدید کرده سو را از دست آن اوباش نجات می دهد.

سکانس نجات دختر آسیایی از دست اوباش توسط والت در فیلم گرن تورینو

فیلم گرن تورینو

فیلم گرن تورینو

اطلاعات فیلم گرن تورینو

(Gran Torino, 2008)

خلاصه داستان فیلم: والت کوالسکی (کلینت ایستوود) یک پیرمرد سنتی بازنشسته کارخانجات اتومبیل سازی وهمچنین یک کهنه سرباز جنگ کره است که تمایلات نژادپرستانه ای نسبت به آسیا تباران دارد. والت پس از فوت همسرش، به تنهایی در محله ای زندگی می کند که در آن آسیایی تباران امریکایی به تدریج ساکن شده و اکثر آن را اشغال کرده اند.
یک شب یکی از همسایه های والت که یک نوجوان آسیایی تبار به نام تائو است، قصد دارد تا اتومبیل فورد گران تورینو اش را به سرقت ببرد که با هوشیاری والت موفق به این کار نمیشود. خانواده ی تائو در عوض مجازات، او را مجبور می کنند که مدتی برای والت کار بدون مزد انجام دهد. این موضوع باعث میشود تا نگرش والت نسبت به همسایه هایش تا حد زیادی تغییر کند و با آنها دوست و صمیمی شود، تا جایی که به خاطر آنها حاضر میشود تا کسانس مه اذیتشان می کنند، انتقام بگیرد.


عوامل فیلم گرن تورینو

کارگردان کلینت ایستوود
تهیه‌کننده کلینت ایستوود
بیل جربر
رابرت لورنتس
نویسنده نیک شینک
داستان دیوید جوهانسون
نیک شینک
بازیگران کلینت ایستوود
بی ونگ
آنی هر
موسیقی کایل ایستوود
مایکل استیونز
جیمی کولوم
فیلم‌بردار تام استرن
تدوین‌گر جوئل کاکس
گری دی. روچ

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =