موسیقی متن سریال نابغه اثر مشترک هانس زیمر و لورن بالفه

یک مجموعه آنتولوژی که در فصل اول آن به نابغه جهان، “انیشتین” پرداخته است. موسیقی متن سریال نابغه همکاری مشترکی است از دو  آهنگساز صاحب سبک هانس زیمر و لورن بالفه .

موسیقی متن سریال نابغه اثر مشترک هانس زیمر و لورن بالفه

موسیقی متن سریال نابغه
موسیقی متن سریال نابغه

موسیقی متن سریال نابغه

نابغه ( Genius) یک مجموعه آنتولوژی و مستند درام آمریکایی است که توسط شبکه نشنال جئوگرافیک ساخته شده و قسمت اول آن در ۲۵ آوریل ۲۰۱۷ پخش شد. فصل اول این مجموعه به زندگی آلبرت اینشتین از سال‌های اول زندگی‌اش، روابط او به‌خصوص رابطه‌اش با میلوا ماریچ همسر اولش، کار او در مؤسسه ثبت اختراع و سال‌های پایانی زندگی‌اش به عنوان فیزیک‌دانی که نظریه نسبیت را توسعه داده است، می‌پردازد. این فصل بر اساس کتابی از والتر ایزاکسون به نام اینشتین: زندگی او و جهان ساخته شده که در سال ۲۰۰۷ منتشر شده است.

 

 

لورن بالفه

آهنگساز، تهیه‌کننده موسیقی و صداگذار اسکاتلندی برای فیلم، برنامه تلویزیونی و بازی‌های ویدئویی است. او بیشتر برای آهنگسازی فیلم‌هایی نظیر نابودگر: جنسیس و ۱۳ ساعت: سربازان مخفی بنغازی، پویانمایی‌های خانه و پنگوئن‌های ماداگاسکار، و بازی‌هایی ویدئویی همچون کیش یک آدم‌کش: افشاگری‌ها و کرایسیس ۲ شناخته شده است.

هانس زیمر

زیمر قبل از مهاجرت به ایالات متحده، دوران آغازینِ فعالیت خود را در لندن سپری کرد و از دستیاران استنلی مایرز بود. او مسئولیت بخش موسیقی کمپانی فیلم‌سازی دریم‌ورکس را بر عهده داشته و خود نیز مؤسس کمپانی «محصولات نظارت از راه دور» است که آهنگسازان دیگری نیز در این کمپانی مشغول فعالیت سینمایی هستند.

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =