سکانس ورود به طوفان در فیلم مکس دیوانه جاده خشم (Mad Max fury road,2016)

هنرمندان در این سکانس

در این سکانس فیلم مکس دیوانه جاده خشم مکس روکاتانسکی (تام هاردی) که به عنوان قربانی بر روی ماشین یکی از افراد ایمورتان جو که در تعقیب نیروهای ایمپریتر فیوروسا  هستند، وارد طوفانی میشوند. صحنه های اکشن فوق العاده با موسیقی متن زیبای جانکی ایکس ال این سکانس را به سکانسی زیبا تبدیل کرده است.

سکانس ورود به طوفان در فیلم Mad Max fury road اثر جرج میلر

مکس دیوانه:جاده خشم
مکس دیوانه:جاده خشم

فیلم مکس دیوانه جاده خشم
Mad Max fury road,2016

داستان آن دربارهٔ مکس روکاتانسکی (تام هاردی) که به نیروهای ایمپریتر فیوروسا (شارلیز ترون) می‌پیوندد تا طی تعقیب و گریزهای متوالی جاده‌ای از دست رهبر شروری به نام ایمورتان جو (هیو کیز-برن) و نیروهایش فرار کنند. نیکولاس هولت، رزی هانتینگتون وایتلی، رایلی کیئو، زو کراویتز، ابی لی کرشاو و کورتنی ایتون از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

پیش‌تولید جادهٔ خشم از سال ۱۹۹۷ آغاز شده بود و سال‌ها در همین مرحله باقی مانده بود. در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ تلاش‌هایی برای شروع فیلمبرداری آن صورت گرفت، اما به خاطر حملات ۱۱ سپتامبر و جنگ عراق به تعویق افتاد. مل گیبسون که قرار بود نقش خود در فیلم‌های قبلی را تکرار کند، پس از لغو تولید فیلم از پروژه کنار کشید. در سال ۲۰۰۷ و بعد از ساخت خوش‌قدم میلر تصمیم گرفت تا تلاشش برای تهیهٔ فیلم را دوباره آغاز کند. میلر برای مدت کوتاهی تصمیم گرفته بود تا فیلم را به صورت انیمیشن بسازد، اما بعد نظرش را عوض کرد. در سال ۲۰۰۹، میلر اعلام کرد فیلمبرداری اوایل سال ۲۰۱۱ آغاز خواهد شد. تام هاردی در ژوئن ۲۰۱۰ به عنوان بازیگر نقش مکس انتخاب شد. شروع تولید چند بار دیگر نیز به تعویق افتاد تا این که نهایتاً در ژوئیه ۲۰۱۲ شروع شد. فیلمبرداری در دسامبر ۲۰۱۲ به پایان رسید؛ فیلمبرداری‌های اضافی در نوامبر ۲۰۱۳ انجام پذیرفت.

 

عوامل فیلم مکس دیوانه جاده خشم

کارگردان جرج میلر
تهیه‌کننده
داگ میتچل
جرج میلر
پی.جی. ووتن
نویسنده
جرج میلر
برندن مک‌کارتی
نیکو لاتوریس
بازیگران
تام هاردی
شارلیز ترون
نیکولاس هولت
هیو کیز-برن
رزی هانتینگتون وایتلی
یلی کیئو
زو کراویتز
ابی لی کرشاو
کورتنی ایتون
ریچارد نورتون
موسیقی جانکی ایکس ال
فیلم‌برداری جان سیل
تدوین مارگارت سیکسل

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =