سکانس آشنایی اوه و تیپ در انیمیشن خانه (Home, 2015)

اوه (با صدای جیم پارسونز) در این سکانس از انیمیشن خانه ، که خودشو تنها حس میکنه و دوست داره تا با بقیه بووها (نژاد بیگانه فرازمینی) دوست باشه، یک روز یکی از آشناهای قدیمیشو میبنه و براش یک دعوت نامه میفرسته تادعوتوش کنه به خونش، اما اشتباهی دعوتنامه را برای همه بووها و همچنین دشمنانشون گورگ هم میفرسته. همین موضوع باعث میشه که بقیه بووها بخوان که دستگیرش کنن، اما اون از دستشون فرار میکنه ومیره داخل یک سوپر مارکت و اونجا با تیپ (ریحانا) که اونم از ترس به اونجا پناه آورده برخورد میکنه.

سکانس آشنایی اوه و تیپ در انیمیشن خانه (Home, 2015)

انیمیشن خانه

انیمیشن خانه

اطلاعات انیمیشن خانه

(Home‎, ۲۰۱۵)

خلاص داستان: گروهی از نژادی بیگانه به نام بوو (Boov) به راهنمایی رهبرشان کاپیتان اسمک و از ترس بزرگترین دشمنشان به نام گورگ، به کره زمین می آیند و بیشتر زمین را از انسان ها و بقیه موجودات دیگر پاکسازی می کنند. بو ها با جابه جایی انسانها به نقاط دیگر و بر هم زدن چیدمان شهرها، در این نقاط مستقر میشوند.
در این میان یک دختر باهوش به نام تیپ که از مادرش و هنگام جا به جایی کاروان انسان‌ها، جا مانده‌ است به همراه یک بوو متفاوت و خوش قلب به نام اوه، با هم دوست میشوند و برای جلوگیری از تصرف موجودات فضایی‌ها با یکدیگر همکاری میکنند. آنها برای پیدا کردن مادر تیپ از آمریکا به سمت استرالیا که تبعیدگاه انسان هاست میروند….


عوامل انیمیشن خانه

کارگردان تیم جانسون
تهیه‌کننده کریس جنکیس
میری سوریا
فیلمنامه‌نویس

تام آستل
مت امبر

بازیگران ریانا
جنیفر لوپز
جیمز پارسونز
موسیقی لورن بالفه
استارگیت
تدوین‌گر

جسیکا روخاس
الکساندر برنر

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =