سکانس جلسه با نخست وزیر در فیلم جانی اینگلیش دوباره متولد می‌شود(Johnny English Reborn,2011)

مستربین پلیس می‌شود ۲ یا نام اصلی آن جانی اینگلیش دوباره متولد می‌شود (به انگلیسی: Johnny English Reborn) که در برخی کشورها با نام جانی اینگلیش بازمی‌گردد اکران شد، یک فیلم جاسوسی کمدی است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.

این فیلم دنباله‌ای بر جانی اینگلیش (۲۰۰۳) و نقیضه‌ای بر فیلم‌های جیمز باند به شمار می‌رود.

داستان

«جانی اینگلیش» که پس از کوتاهی‌کردن در مأموریتی در موزامبیک از «ام‌آی‌سون» اخراج شده و درجه شوالیه او خلع شده، برای فراموشی و التیام ناکامی این مأموریت در یک معبد بودایی در کوه‌های تبت به یادگیری فنون رزمی مشغول می‌شود.

پس از چندی رئیس جدید ام‌آی‌سون، با اسم مستعار «پگاسوس» از او دعوت می‌کند تا دوباره با این سازمان همکاری کند. اینگلیش به لندن بازمی‌گردد و با همکاران سابق خود «سایمون امبروز» و «پچ کوارترمین» که یک مخترع فلج است، و «کیت سامنر» متخصص رواشناسی جدید سازمان دیدار می‌کند. به او مأموریت داده می‌شود تا به همراه مأمور تازه‌کاری به نام «کالین تاکر» به هنگ‌کنگ سفر کند و با «تایتوس فیشر» –مأمور سازمان سیا که خبر از طرح ترور «ژانگ‌پنگ»، نخست‌وزیر چین در ملاقات برنامه‌ریزی‌شده با نخست‌وزیر بریتانیا داده‌است– دیدار کند. فیشر در دیدار با اینگلیش به او می‌گوید که عضو یک گروه مخفی تروریست به نام «ورتکس» است و این گروه قصد انجام این ترور را دارد.

بازیگران

کارگردان الیور پارکر
تهیه‌کننده تیم بوان اریک فلنر
فیلم‌نامه‌نویس همیش مک‌کول
داستان ویلیام دیویس
بازیگران روآن اتکینسون
رزمند پایک
جیلین اندرسون
دومینیک وست
دنیل کالویا
ریچارد شیف
تیم مک‌اینرنی
بورن گورمن
روپرت وانسیتارت
استفن کامپل مور
توگو ایگاوا
مارک ایوانیر
لوبو چان
الن تامس
ژوزفین دو لا بوم
مایلز جاپ
موسیقی ایلان اشکری
فیلم‌برداری دنی کوهن
تدوین گوی بنزلی

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =