سکانس دفن جسد خدمتکار در بیابان در فیلم ال کامینو (El Camino, 2019)

تاد (جسی پلمونس) به کمک جسی (آرون پال) در این سکانس از فیلم ال کامینو، جسد خدمتکارش را به یک بیابان خارج از شهر برده و آن را دفن می کنند. تاد خدمتکار خود را تنها به این علت که از محل اختفای پولهایش آگاهی داشته، به قتل رسانده است و از کمک جسی برای حمل و دفن آن استفاده می کند. جسی که از این موضوع بسیار رنجیده و دچار عذاب وجدان شده است، اسلحه تاد را از داشبورد اتومبیل تاد بر میدارد تا از او انتقام بگیرد.

سکانس دفن جسد خدمتکار در بیابان در فیلم ال کامینو (El Camino, 2019)

فیلم ال کامینو

فیلم ال کامینو

اطلاعات ال کامینو: فیلم برکینگ بد

(El Camino: A Breaking Bad Movie ,2019)

فیلم ال‌کامینو ( El Camino: A Breaking Bad Movie ) ادامه داستان جسی پس از پایان سریال بریکینگ بد را روایت می‌کند. از آنجایی که پایان سریال بریکینگ بد و سرنوشنت جسی مشخص نبود، این فیلم در واقع تبدیل شد به اپیزود بعدی سریال برای مشخص کردن سرنوشت جسی و اتفاقاتی که بعدا رخ داده است.
سکانسهای ال‌کامینو همراه با فلش‌ بک‌ها یی متعددی به اتفاقات گذشته سریال است. این سکانسها عموما صحنه هایی را نمایش میدهد که در سریال نمایش داده نشده بود. صحنه های نمایش ال‌کامینو، منظم و دقیق است و مسیر زمانی اتفاقات فیلم باعث شده است تا داستان ال کامینو یک مسیر روایتی را به خوبی طی کند، به ‌گونه‌ای که اگر این فیلم را با داشتن پیش زمینه ای کمی از خود مجموعه تلویزیونی مشاهده کنیم، متوجه داستان و روند اتفاقات آن خواهیم بود.ال کامینو با داشتن امنیاز ۷.۳ از ۱۰ در IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها) ، در مجموع نگاه مثبت منتقدان را به این اثر داشته است. وبسایت راتن تومیتوز دارای۵۱ نقد درباره این فیلم است که ۹۴ درصد مثبت بوده است. از تعداد ۲۹ نقدی که در وبسایت متاکریتیک درباره این قیلم به ثبت رسیده ۲۳ نقد مثبت و ۶ نقد میانه بوده است.


عوامل ال کامینو: فیلم برکینگ بد

کارگردان وینس گیلیگان
تهیه‌کننده

وینس گیلیگان
مارک جانسون
ملیسا برنشتاین
چارلز نویرث
دایان مرسر
آرون پال

نویسنده وینس گیلیگان
بر پایه بریکینگ بد، توسط وینس گیلیگان
بازیگران آرون پال
فیلم‌بردار مارشال آدامز
تدوین‌گر اسکیپ مک‌دونالد

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =