سکانس فیلم این کودک را دعا کنید ، نجات و گرفتاری مجدد کدی

در این سکانس از فیلم این کودک را دعا کنید ، هنگامی که افراد اریک کدی را به دندان دانپزشکی میبرند، مگی (کیم بسینگر) آنها را تعقیب کرده و در یک فرصت مناسب کدی را از دست آنها نجات میدهد، اما در نهایت پس از تعقیب و گریز، کدی توسط افراد اریک دوباره ربوده میشود.

سکانس فیلم این کودک را دعا کنید ، نجات و گرفتاری مجدد کدی

فیلم این کودک را دعا کنید

فیلم این کودک را دعا کنید

اطلاعات فیلم این کـودک را دعا کنید

(Bless the Child, 2000)

خلاصه داستان: در یک شب بارانی هنگامی که مگی اوکانرکه یک پرستار در نیویورک است به خانه بر میگردد، در جلوی درب منزلش با خواهرش جنا مواجه میشود که سال‌ ها از بی ‌خبر بوده است. خواهرش جنا نه تنها معتاد شده، بلکه صاحب نوزاد دختر مبتلا به اوتیسم نیز هست و همین موضوعات باعث مشاجره مگی با او میشود و جینا پس از مشاجره شدید با مگی، دخترش به نام کودی را نزد خواهرش مگی گذاشته و ناگهان آنجا را ترک کرده و ناپدید میشود.

شش سال پس از این واقعه، جنا با شوهر جدیدش به نام اریک ، سراغ مگی می آیند و کودی را به زور ربوده و با خود میبرند. مگی نیز به سراغ پلیس رفته و جریان را با آنها میگوید. افسر پلیسی به نام جان تراویس که مأمور اف ‌بی ‌آی وکارشناس در قتل ‌های مرسومات فرقه ‌ای است به پرونده مگی علاقه مند میشود، چون که تاریخ تولد کودی با چند کودکی که به تازگی تازه مفقود و کشته دیگر شده اند، یکی است. پس ازمدتی مگی در می یابد کودی دارای توانایی های منحصر به فرد وغیرمعمولی است و همین توانایی های او باعث شده تا اریک او را بدزد تا بتواند از کدی در جهت پیشبرد کارهای شیطانی فرقه خود استفاده کند.


عوامل فیلم این کودک را دعا کـنید

کارگردان چاک راسل
بازیگران کیم بسینگر
جیمی اسمیتس
آنجلا بتیس
روفوس سوئل
کریستینا ریچی
هلیستون کولمن
یوجین لیپینسکی
موسیقی کریستوفر یانگ
فیلم‌بردار پیتر منزیس جونیور
تدوین‌گر الن هایم

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =