سکانس فیلم خون به پا خواهد شد ، قتل برادر ناتنی توسط دنیل (دانیل دی-لوئیس)

هنرمندان در این سکانس

دنیل (دانیل دی-لوئیس) و هنری در حال صحبت در مورد گذشته ها هستند در این سکانس فیلم خون به پا خواهد شد ، دنیل به صحبتهای هنری که خود را برادر ناتنی دنیل معرفی کرده شک میکند. او از هنری سوالی در مورد یک مزرعه که در نزدیکی خانه پدریشان بوده را میپرسد ولی هنری که حرفی برای گفتن ندارد به دنیل میگوید او خود را به عنوان برادر گمشده‌ دنیل که سالها قبل مرده معرفی کرده است. دنیل که به هنری به عنوان برادر خود دلبسته، بسیار عصبانی میشود و او را کشته و جسدش را مدفون میکند.

سکانس فیلم خون به پا خواهد شد ، قتل برادر ناتنی توسط دنیل (دانیل دی-لوئیس)

فیلم خون به پا خواهد شد

فیلم خون به پا خواهد‌شد

اطلاعات فیلم خون به پا خواهد شد

(There Will Be Blood,2007)

وقتی، در سال ۱۸۹۸ دَنیل پلِین‌ویو دانیل دی-لوئیس، از حفاران کارکشتهٔ نفت، اطلاع پیدا می‌کند که در دشتی در غرب آمریکا چاهی از نفت در حال تراوش از زمین است، فوری دست پسرخوانده‌اش را می‌گیرد و به آنجا می‌رود تا شانس‌هایش را در گرد و خاک بوستون بیازماید.

دنیل که از کودکی تجربه‌های بدی با زندگی و انسان‌ها داشته، رفته‌رفته از نوع بشر تنفر پیدا کرده و قصد دارد با به دست آوردن ثروتی کلان زندگی‌ای ترتیب دهد تا دیگر به نوع بشر و تعامل با آن نیازی نداشته باشد. با وجود این طرز فکر، او به پسرخوانده‌ای که دست تقدیر بر سر راهش قرار داده (و دنیل ابتدا از او در جهت دروغ خانواده‌دار بودن و برای تسهیل مذاکرات تجاری‌اش استفاده می‌کند) دل می‌بندد. این پسرخوانده ناسپاس از آب در می‌آید و دنیل در تجربهٔ دیگری با شخصی روبرو می‌شود که خود را به دروغ، برادر گمشده‌ای از او معرفی می‌کند. این بار هم دنیل به نوع بشر شانس دیگری می‌دهد و به این «برادر» دل می‌بندد. بعداً او متوجه این دروغ نیز می‌شود و وی را می‌کشد. هر تجربه بد او را خشن‌تر می‌کند تا جایی‌که دیگر از رنجاندن فجیع ناسپاسان و کشتن ریاکارانی که به سراغش می‌آیند ابایی ندارد و فیلم پایان خونینی دارد…


عوامل فیلم خون به پا خواهد‌شد

کارگردان پل توماس اندرسن
تهیه‌کننده پل توماس اندرسن
اسکات رودین
نویسنده پل توماس اندرسن
بر اساس نفت!
اثر آپتون سینکلر
بازیگران

دانیل دی-لوئیس
پل دانو
کوین جی اکونر
کیران هایند
پل اف. تامپکینز

موسیقی جانی گرینوود
فیلم‌بردار رابرت السویت
تدوین دیلن تیچنر

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =