سکانس فیلم سینمایی ۱۲ میمون ، تلاش کوُل برای پیدا کردن گروه دوازده میمون

هنرمندان در این سکانس

جیمز كول (بروس ویلیس) پس از متقاعد کردن روسای خود و در سومین سفر زمانی خود به سال ۱۹۹۶ بر میگردد. در این سکانس فیلم سینمایی ۱۲ میمون  او سعی دارد تا به کمک دکتر کاترین رایلی که قبلا پزشک او بوده و در مورد “کاساندرا “ تحقیقاتی انجام داده، گروه ۱۲ میمون را پیدا کرده تا از پخش شدن ویروس در زمان گذشته که قرار است توسط جفری و دوستانش انجام شود، جلوگیری کند.
پی نوشت: “كاساندرا” در یونان باستان دختری كوچك بوده كه توانایی پیش‌بینی آینده را داشته و همین مساله او را تا مرز جنون پیش برده است.

سکانس فیلم سینمایی ۱۲ میمون ، تلاش کوُل برای پیدا کردن گروه دوازده میمون

فیلم ۱۲ میمون

فیلم ۱۲ میمون

اطلاعات فیلم ۱۲ میمون

(Twelve Monkey,1995)

در سال ۱۹۹۶ جهان به مکانی ناامن برای زندگی بشر تبدیل گشته؛ به طوری که بیش از ۵ میلیارد نفر بر اثر یک ویروس کشنده از بین رفته‌اند و یک درصد باقی‌مانده از انسان‌ها مجبورند برای در امان ماندن از مرگ؛ در زیر زمین زندگی کنند. در سال ۲۰۳۵ عده‌ای از دانشمندان برای یافتن راه حلی برای درمان این ویروس، زندانیان را به زمان گذشته می‌فرستند تا از نوع غیر جهش‌یافته ویروس‌ها اطلاعاتی را پیدا کنند. یکی از آن زندانیان جیمز کول (بروس ویلیس) برای انجام مأموریت در سال ۱۹۹۶ انتخاب می‌شود. او باید به جمع‌آوری اطلاعات دربارهٔ ویروس بپردازد؛ ویروسی که به عقیده دانشمندان توسط یک گروه تروریستی که به نام دوازده میمون شناخته می‌شوند؛ منتشر می‌شود. او برای نخستین بار به اشتباه به سال ۱۹۹۰ و به یک آسایشگاه روانی فرستاده می‌شود و در آنجا نخستین بار با یک دکتر روانپزشک به نام کاترین ریلی (مادلین استو) برخورد می‌کند که…


عوامل فیلم ۱۲ میمون

کارگردان تری گیلیام
تهیه‌کننده چارلز روون
نویسنده دیوید پیپلز
جنت پیپلز
بازیگران بروس ویلیس
برد پیت
مادلین استو
فرانک گورشین
فیلم‌بردار راجر پرت
تدوین میک اودزلی

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هفت =