سکانس فیلم مظنونین همیشگی : بازجویی از کوین اسپیسی (کایزر شوزه) !!

هنرمندان در این سکانس

این سکانس فیلم مظنونین همیشگی به بازجویی سنگین بازپرس ویژه از وربال کیتز (کوین اسپیسی) برای شرح ماجراهای قتل چهار نفر دیگر از مظنونین همیشگی می‌گذارد. وربال کیتز از شخصیتی مرموز و قاتل بالفطره بنام کایزر شوزه صحبت می‌کند و تعریف می‌کند هریک از افراد چگونه توسط او افرادش به قتل رسیده‌اند. او از اسم ها و افرادی صحبت می کند که در سکانس انتهایی فیلم همه آنها رونمایی می‌شوند.

سکانس فیلم مظنونین همیشگی : بازجویی از کوین اسپیسی (کایزر شوزه) !!

فیلم مظنونین همیشگی

فیلم مظنونین همیشگی

اطلاعات فیلم مظنونین همیشگی

(The Usual Suspects,1995)

داستان فیلم به صورت موازی و فلش بک بین گذشته و زمان حال می‌گذرد. پنج خلافکار حرفه‌ای به نام‌های دین کیتون (یک رستوران دار که در گذشته پلیس بوده ولی اخراج شده)، وربال کیتز (یک چلاغ حقیر)، تاد هاکنی (یک تعمیرکار اتوموبیل)، مک منیس و فنستر، به صورت یک باند جنایی دور هم جمع می‌شوند و جنایات متعددی انجام می‌دهند. مام فیلم بازجویی پلیس از وربال است که متوجه می‌شود کایزر شوزه یکی از همان پنج نفر است و نقشهٔ کشتن آنها کاملاً از قبل طراحی شده. مثل آنکه کایزر شوزه از آن‌ها استفاده کرده و حالا می‌خواهد آنها را از بین ببرد.

فیلم مظنونین همیشگی، در سال ۱۹۹۵ موفق به کسب دو جایزهٔ اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (برای کوین اسپیسی) و بهترین فیلمنامهٔ اورجینال (برای کریستوفر مک کوآری) شد. مک کوآری همچنین جایزهٔ بفتای بهترین فیلمنامه را برد.


عوامل فیلـم مظنونین همیشگی

کارگردان برایان سینگر
نویسنده کریستوفر مک‌کوآری
بازیگران گابریل برین
کوین اسپیسی
موسیقی جان آتمن
فیلم‌برداری نیوتون توماس سینگل
تدوین جان آتمن

سکانس‌های مشابه

لیست پخش سکانس‌های این فیلم

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =