سکانس پی بردن بروس لی به واقعیت مرگ خواهرش در فیلم اژدها وارد می‌شود

هنرمندان در این سکانس

لی (بروس لی) در این سکانس فیلم اژدها وارد می‌شود ، قبول می کند در یک مأموریت شناسایی و به عنوان یک مبارز هنرهای رزمی که برای انجام مسابقات دعوت شده، وارد یک جزیره خصوص شود و پس از جمع آوری اطلاعات، پلیس را برای انجام عملیات مطلع کند. این جزیره که توسط یک باند بزرگ مواد مخدر به سرپرستی هان (شی کی‌ین) اداره میشود در وسط دریا قرار دارد و دسترسی به آن بسیار مشکل است. لی قبل از رفتن به جزیره و هنگام خداحافظی از پدرش متوجه میشود که خواهرش سه سال پیش در همین جزیره بوده و از ترس تجاوز توسط محافظ شخصی هان، خودکشی کرده است.

سکانس پی بردن بروس لی به واقعیت مرگ خواهرش در فیلم اژدها وارد می‌شود

فیلم اژدها وارد می ‌شود

فیلم اژدها وارد می ‌شود

اطلاعات فیلم اژدها وارد مـی ‌شود

(Enter the Dragon ,1973)

فیلم دشمن ملت فیلم محصول ۱۹۹۸ آمریکا به کارگردانی تونی اسکات و نویسنگی دیوید مارکونی یک اثر تریلر اکشن است که داستان گروهی از مامورین سازمان امنیت ملی را به تصویر میکشد که یک عضو کنگره را به قتل رسانده اند و در جستجوی یک نوار ویدیویی افشای این قتل هستند. ویل اسمیت، جین جکمن، جان ویت، لیسا بونت، گابریل بیرن، دن باتلر، لورن دین، جیک بوسی، بری پپر و رجینا کینگ، در این اثر اسکات نقش آفرینی کرده اند. این فیلم ۱۳۲ دقیقه ای که اولین مرتبه در ۲۰ نوامبر ۱۹۹۸ اکران شد، به دلیل ساختار داستانی، کارگردانی و اجراها مورد تحسین بسیاری قرار گرفت.
دشمن ملت که دارای امتیاز ۷.۳ در IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ ها) است، توانست تا با هزینه فیلم۹۰ میلیون دلاری به فروش گیشه ۲۵۰ میلیون دلاری دست پیدا کند.


عوامل فیلـم اژدها وارد می ‌شود

کارگردان رابرت کلوز
تهیه‌کننده ریموند چو
پیتر وینتراب
پل هیلر
نویسنده مایکل آلن
بروس لی
بازیگران بروس لی
جان ساکسون
رابرت وال
جیم کلی
شی کی‌ین
مانگ هویی
الن چویی چونگ-سان
موسیقی لالو شیفرین
فیلم‌بردار گیلبرت هابس
تدوین‌گر جرج واترز

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یک =