سکانس مشکلات بری به خاطر معاشرت با خانواده دویس‌ها در فیلم در جستجوی ناکجاآباد

هنرمندان در این سکانس

مری (رادا میشل) همسر بری (جانی دپ)، در این سکانس از فیلم در جستجوی ناکجاآباد ، که به رابطه شوهر خود با خانواده سیلویا مشکوک است، قصد دارد تا از همسرش جدا شود. با این وجود بری (جانی دپ) سعی دارد تا رابطه دوستانه خود را با سیلویا دیویس (کیت وینسلت) وخانواده او بیشتر ‌کند تا با استفاده از معاشرت با این خانواده قوه خلاقیت ذهنی خودش را برای نوشتن قصه اش قویتر کند، اما مادر سیلویا که (جولی کریستی) نیز که به بری ظنین است، دوست ندارد که این مرد متاهل رفیق و همدم نوه‌های کم‌ سن و سال خود باشد. مری که با شخصیت غیرعادی شوهر خود آشنا است، پس از خواندن قصه او از تصمیمش منصرف می شود.

سکانس مشکلات بری به خاطر معاشرت با خانواده دویس‌ها در فیلم در جستجوی ناکجاآباد

در جستجوی ناکجاآباد

فیلم در جستجوی ناکجا آباد

اطلاعات در جستجوی ناکجا آباد

(Finding Neverland ,2004)

در جست و جوی نا کجا آباد علاوه بر جشنواره های گلدن گلوب، بفتا و مراسم های دیگر، در جشنواره سال ۲۰۰۴ اسکار برای جوایز بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه اقتباسی، بهترین تدوین، بهترین موسیقی و بهترین لباس کاندید شد و موفق شدتا با موسیقی یان کاچماریک، برنده جایزهٔ اسکار بهترین موسیقی فیلم گردد.
فیلم ۱۰۶ دقیقه ای در جستجوی ناکجا آباد (Finding Neverland) با نویسندگی دیوید مگیبر و بر اساس نمایشنامه “مردی که پیتر پن بود” نوشته آلن نی به کارگردانی مارک فورستر بوده که در سال ۲۰۰۴ توليد شده است. این فیلم در ژانر درام تاریخی بوده و با امتیاز ۷.۶ در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (IMDb) موفق شده است با هزینه تولید ۲۵ میلیون دلاری به فروش گیشه حدود ۱۱۹ میلیون دلاری دست پیدا کند.


عوامل فیلم در جستجوی ناکجا آباد

کارگردان مارک فورستر
تهیه‌کننده ریچارد گلدستین
نیل بل‌فلاور
نویسنده دیوید مگی
بازیگران جانی دپ
کیت وینسلت
داستین هافمن
فردی هایمور
رادا میشل
موسیقی یان کاچماریک
فیلم‌بردار روبرتو شافر
تدوین‌گر مت چیز

سکانس‌های مشابه

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =