فیلم سینمایی حس ششم ، سکانس فهمیدن علت مرگ دختر توسط کول

شب هنگام و زمانی که کول (هالی جوئل آزمنت) به چادر خود میرود، با روح یک دختر نوجوان مواجه میشود و متوجه میشود که آن روح از او درخواستی دارد. در این سکانس از فیلم سینمایی حس ششم ،  روز بعد کول به همراه دکتر ملکوم کرو(بروس ویلیس) به مراسم سوگواری آن دختر که بر اثر یک بماری فوت شده میرود. کول به اتاق خواب آن دختر میرود و دوباره با آن روح مواجه میشود که به کول یک جعبه میدهد و کول آن جعبه را که حاوی یک فیلم ویدویی است، نزد پدر آن دختر میبرد. این فیلم ویدویی شگفت انگیز شامل صحنه ای است که در آن نامادری دختر در داخل غذایش چیزی میریزد که باعث شده تا آن دختر بیمار فوت کند.

فیلم سینمایی حس ششم ، سکانس فهمیدن علت مرگ دختر توسط کول

فیلم حس ششم

فیلم حس ششم

اطلاعات فیلم حس ششم

(The Sixth Sense, 1999)

بعضی از تماشگران و منقدان معتقدند که حس ششم به ما این فرصت را داده است که که برآورده شدن امیدها و آرزوها را از اعماق جنون و غم خود تجربه کنیم و ما به عنوان انسان های مدرن امروزه همواره به دنبال داستان هایی این چنین هستیم، زیرا باعث ایجاد آرامش درونی ما می گردد.
مخاطبان IMDb (بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌) به این فیلم سینمایی امتیاز ۸.۱ از ۱۰ را در نظر گرفته اند و منتقدان راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) امتیاز ۸۶ درصد را برای این اثر مد نظر قرار داده اند. ۹۱ درصد از کابران گوگل به حس ششم (The Sixth Sense) رای مثبت و لایک داده اند و امتیاز این فیلم در متاکریتیک (Metacritic) بر اساس ۳۵ نقد نوشته بر آن ۶۴ درصد است . این فیلم موفق شده تا با هزینه تولید ۴۰ میلیون دلاری، فروش گیشه شگفت انگیز ۷۶۲.۸ میلیون دلاری را تجربه کند. این فیلم یکی از ۲۵۰ فیلم برتر وبگاه بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ ها (MDb) شناخته میشود.


عوامل فیلم حس ششم

کارگردان ام. نایت شیامالان
تهیه‌کننده کاتلین کندی
فرانک مارشال
بری مندل
نویسنده ام. نایت شیامالان
بازیگران بروس ویلیس
هالی جوئل آزمنت
تونی کولت
کی‌دی استریکلند
میشا بارتون
موسیقی جیمز نیوتون هاوارد
فیلم‌بردار تاک فوجیموتو
تدوین‌گر اندرو موندشاین

سکانس‌های مشابه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =